Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúk egy alacsonyabb lányra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk egy alacsonyabb lányra is tudnak úgy nézni?

Figyelt kérdés
Úgy nézni, hogy nem azt gondolják "de cuki" hanem mint egy magasabb lány esetében mondjuk szexi vagy nem tudom.

2019. márc. 15. 07:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Csak lefelé tudok rájuk nézni.
2019. márc. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
65%
Én is ismerek alacsony, szexi csajt akiért a fél karom odaadnám mert a stílusa a humora az intelligenciája mindent visz. Az slacsony csajok amúgy előnyben vannak a magasakkal szemben mert egy magas nőnek magas pár kell amist nem egyszerü találni. Pl barátnőm 175magas, én meg csak 178 és bizony megkaptam,hogy nem tud magassarkut felvenni vegyek vastagabb talpu cipőt:)
2019. márc. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
lehet furcsa vagyok, de engem a már feltűnően alacsony lányok nagyon begerjesztenek... Nem tudom miért...
2019. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A férfiak az alacsony és magas nőkben is látják a szexi nőt is és a cukit is, inkább a nőkre jellemző az ilyen címkézés, hogy a magas férfi férfias, az alacsony legfeljebb aranyos, de nem látják benne a férfit.
2019. márc. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!