Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka/genetika vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka/genetika vagy esetleg más/, hogy csak az extrém kövér nők izgatnak fel, csak a hatalmas méreteket tartom szépnek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok más is érez-e ugyanilyet.A normál alkatú nők egyáltalán nem váltanak ki belőlem érzelmeket, a kövérekért pedig teljesen odavagyok.Minél kövérebb,annál jobban vonz.

2019. márc. 15. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Remenykedsz par elkeseredett kover no privijeben, mert mashogy nem jutsz puncihoz. Ez az oka.
2019. márc. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ezt hívják fétisnek. neked a kövér lányok jönnek be és pont. biztos valami terapeuta meg tudná neked mondani az okát.. de sztem nem lényeges.
2019. márc. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs oka

Neked ez tetszik és kész

Nem kell mindenre fétish jelzőt nyomni ami izgat.

N

2019. márc. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1es kövér vagyok de nem vagyok elkeseredve ;)

És nem fogok privit írni . Még így is jut fsz.

Csak nekem nem kell egyik se

2019. márc. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés. Szerintem ez a szélsőség kategória. Néha én is miverem olyan videókra amiken 100-120 kilós nőket dugnak és ha van némi alakjuk akkor én is lefeküdnék velük mert van bennük is izgató nőiesség de nálam a 130-150 kilós nőknél már elérünk a határhoz. Viszont a nőideálom nem kövér. Olyan ez mint a strand néha nagyon akarod de nem lennél ott egész hónapban...

35F

2019. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!