Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érettségi előtt ti elcsábítaná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettségi előtt ti elcsábítanátok a töritanárotokat, ha éreznétek hogy rátok van kattanva? 18/l

Figyelt kérdés
2019. márc. 15. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Utána bármit.
2019. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Igen. Ugyanis felvételikor, vagy bármikor utána nem azt kérdezik, hogy hogy lettél ötös, hanem ránéznek a bizonyítványra, és kész. És azt veszik fel, aki ötös, nem azt aki hármas.
2019. márc. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Ha folyamatosan szeretnéd végigdugni az érettségiig hátralévő időt, akkor hajrá. Ugye tudod, hogy ebből érettségiig nincs kiszállás?
2019. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A cél szentesíti az eszközt.
2019. márc. 15. 17:12
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Jesszus.....

Tanulj esetleg.

Ribi akarsz lenni?


22N

2019. márc. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Max arra mész vele, hogy ha nem vevő rá még az igazgató felé is jelenti a dolgot. Ha összejönne se mennél vele semmire, mivel az érettségin az írásbelibe nem nyúlhat bele, a szóbelin is ott ül vagy egy tucat más tanár és vizsgabiztos is szóval inkább a könyvet lapozgasd...
2019. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6%
Én szépen kacsingatnék és mosolyognék. Ennyi.
2019. márc. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Izgalmasan hangzik :)
2019. márc. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség. Ki is rúghatják őt emiatt, ha kiderül. Ha meg tisztességes és nem megy bele, miközben tetszel neki, az neki lesz rossz.

Tudom, milyen érzés belezúgni egy 18 éves lányba, tud fájni.

Ne vidd kísértésbe.

(38F)

2019. márc. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem, de utána igen, ha nekem is bejön.

Ha csak a jobb jegyért akarod, akkor inkább felejtsd el. Nem is biztos, hogy belemenne, attól még, hogy bejössz neki, nem biztos, hogy a gyakorlatban is kipróbálná, hiszen ki tudja mi lesz, ha kitudódik. Ha így akarsz átmenni az érettségim, az kicsit gáz. Gondolom jól beparáztattak titeket a tanárok, de hidd el, nem lesz nehéz. Én 3 éve érettségiztem, a törim emelt volt, kb alig tanultam rá (3as lett), a középszintűt 0 tanulással meg tudtam volna csinálni ötösre. Ijesztőnek hangzik az érettségi, de utána rá fogsz jönni, hogy nem olyan para, simán átvészeled. Csak emiatt ne add oda magad valakinek. Az más, ha te is vonzódsz hozzá, de így ne.

2019. márc. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!