Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen egy szexi kép pasiról? 24L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy szexi kép pasiról? 24L

Figyelt kérdés
Képküldözgetésbe kezdtünk a majdnem párommal. Én küldtem neki pár fotót rólam. Nem meztelent csak szexit, erre ő is küldött, de egyáltalán nem volt szexi. Milyen egy jó szexi fotó pasiról? Ami beindít. Nem farkasképre gondolok
2019. márc. 16. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én nem indulok be pasikról készült képekre. Nem vagyok vizuális. Nem tudom mit küldött neked, de lehet te is így vagy vele.

22L

2019. márc. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2019. márc. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2#

Fújj


Most el lehet ezt humorizálni, de csalódtam tényleg. Nem tudom hogy ő volt béna, vagy általánosságban nem lehet szexi fotót készíteni paikról.

Én sem tudom hogy mit vártam, bár kicsit a nőkhöz is vonzódom (bár még sosem próbáltam semmit) így tudtam h mi izgatjafel a pasikat. Ő el is volt ájulva

2019. márc. 16. 01:37
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Pedig egy farkas kép is lehet szexi

[link]

2019. márc. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

2# Szégyeldd magad! Most belehánytam a billentyűzetbe!

Nincs az a férfi, akinek meztelen fotót küldenék magamról.

De még hiányos öltözetűt sem! Nem szeretném magam viszontlátni pucéran a neten.

2019. márc. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem most lett egy hóbortom, hogy a sötétzöld kardigánom nem pólóra veszem fel, hanem csak az van rajtam, és úgy nézem magam a tükörben, és eléggé tetszem magamnak, ahogy a testemre simul. Középen nincs összegombolva, ott kilátszik a mellkasom nyaktól lefelé egy csíkban. Ha egyszer regisztrálok Tinderre, lesz ilyen képem is.

28F

2019. márc. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Furcsa, hogy amikor nő azt mondta szexi vagyok, én egyáltalán nem éreztem magam annak. Ing, öv, nadrág -semmi extra, de az övem,nadrágom formája tetszett neki, meg az hogy az ingem nem volt legfelül begombolva. Egy másik alkalommal meg a nézésemre mondta ezt egy nő - érzelmileg kötődött hozzám, ezért láthatta szexinek, szerintem semmi extra nincs benne.
2019. márc. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!