Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy össze akartatok jönni nagyon egy csajjal, de a haverotok dugta meg?

Figyelt kérdés
Egyszer úgy jártam, hogy volt egy csaj aki iszonyatosan bejött és még a "barátommal" ki is beszéltük a csajt meg minden és és tudott is a haverom hogy felakarom szedni a csajt erre másnap már látom, hogy kézen fogva mentek és számon is kértem a volt legjobb haveromat mi a sz*r volt ez és mondta már meg is volt a csaj. És akkor eléggé megtörtem. És még neki állt feljebb hogy egy csaj végett nem haverkodok vele stb stb. Most akkor kinek van igaza? jártatok már így?

#csaj #megcsal kapcsolat
2019. márc. 18. 14:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem direkt csinálta. Volt itt egy válaszoló, aki hónapokig várt türelemmel az "érintetlen" barátnőjére;-azzal a címszóval, hogy a lány még nem áll készen. Aztán valamin összevesztek, szétmentek. Ezután egy másik fiúval meg rövid időn belül lefeküdt. Az első fiú erre teljesen kikészült. Mondjuk azért ő is lehetett volna rámenősebb.
2019. márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
Elég gáz egy barát. Nekem ilyen ember nem kell a baráti körömbe.
2019. márc. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Velem személyesen nem, de hallottam már olyat is, hogy a csaj szűz volt, volt egy barátja, aki várt, kitartott vele. Ismerősömhöz meg egyszer közben átment, és megcsalta a barátját úgy, hogy ő vette el a szüzességét, és reggel még az ágyában feküdt, délben pedig már jött is a barátja hozzá. Szóval minden előfordul, az ilyen hűség szempontból a te generációd elég gyászos, ez a sztori nem is meglepő. Ne bízz "haverokban" soha, a punci mindig felülírja az elveiket, még akkor is ha már a barátnőd lenne.
2019. márc. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

3. v.!


És aztán a megcsalt barát, nem vette észre, hogy a lány már nem "érintetlen"? Egyébként nagyon komoly történet.

2019. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, mert eddig ismerem a történetet, de eleve az alapján, ahogy lenézve beszélt arról a fiúról, szerintem nem maradtak amúgy se sokáig.
2019. márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Király Péter 1 ***** válasza:
Sok ilyet hallani, nem akarok tanácsot adni neked, nehéz tudom, tégy belátásod szerint.
2019. márc. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Király Péter 1 ***** válasza:
Szerintem ilyenkor a csaj is gerjed a haverra sokszor vagy fordítva érdekes.
2019. márc. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
Gyerekek nőjetek már fel! A holdfényes lányregények ideje lejárt. Valamikor a kamaszkorban. Azt hiszitek, tekintettel lesz bárki is rátok, mert van barátnőtök? A nagy lótuszt. Még az én 50 fölötti feleségemnél is rendszeresen bepróbálkoznak, és megnézhetném magam, ha a nőm szemében nem én lennék a földkerekség legjobb pasija. Ha valaki lecsapja a nőtöket a kezetekről, az nem az ő hibája, hanem a ti alkalmatlanságotok. Sajnálom.
2019. márc. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
32%
Megérkezett "femdom" miquike is, szokás szerinti balf​asz önfényezéssel, a megszokott retard szövegeivel 😂😂
2019. márc. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, majd a te válaszod hasznossága ellensúlyozz az ő retard szövegeit.
2019. márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!