Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire szerettek dominánsok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szerettek dominánsok lenni szex közben? Mi fér bele nektek?

Figyelt kérdés

2019. márc. 20. 06:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A férfi legalább az ágyba irányítson
2019. márc. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én szeretek irányítani,mozgásképtelenné tenni partneremet és úgy kényeztetni. De nehéz olyan partnert találni aki benne lenne ilyen játékokban.

(mielőtt még rengeteg férfi megragadná a klaviatúrát, én is férfi vagyok)

2019. márc. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én inkább azt szeretem ha a pasi dominál
2019. márc. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szeretek felül lenni és írányitani de nem volt még igazán olyan partnerem akit kikötözhetnék vagy szex közben húzhatnám a haját v. leszoritva....stb

f

2019. márc. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én azt szeretném, ha a nő lenne domináns velem szemben.
2019. márc. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Semennyire. EÉn azt szeretem ha a férfi a domináns szex közben,és ösztönből cselekszik.


L

2019. márc. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mindig dominálok szex közben,így jobban nőnek érzi magát akivel vagyok és jobban is izgatja a dolog. És egyébként ez is a normális 35F
2019. márc. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Imádok dominálni szex közben, főleg missziben. Jó érzés amikor a nő már azt se tudja hogy kapaszkodjon, nyögjön, totál odaadja magát hogy csak keféljem szét.


Nyilván úgy hogy neki is jó legyen, de azért általában szeretik, ha minden centit, tövig éreznek... :)

2019. márc. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én semennyire. Már egy ideje olyan nőt keresek aki tud irányítani a négy fal között, tudja hogy mit akar és azt hogyan érheti el. Nem a klasszikus anyagias dominára vágyom, hanem egy domináns nőre. (aki akár idősebb is lehetne nálam).
2019. márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nemigen figyelek erre Úgy csinálom, hogy mindkettőnknek jó legyen.
2019. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!