Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan, hogy váratlanul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy váratlanul vagy véletlenül megláttátok valaki nemi szervét, vagy valamelyik intim részét? Mi volt a szituáció? Hogyan történt?

Figyelt kérdés
2019. márc. 20. 06:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért, veled volt?
2019. márc. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kb 7 évesen beszaladtam a fürdő szobába

Apukám épp szállt ki a kádból. És 1 fél pillanatra megláttam a fityegőt. Apu gyors maga elé kapta a törölközőt. Én meg reflex -szerűen a szemre tapasztottam a kezem és egy Bocsi kíséretével ki mentem a fürdőből.

N

2019. márc. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, velem volt többször is. Strandon láttam már mindenfélét, puncit, cickót, feneket, farkat. Ez viszonylag többször előfordult.


Váratlanabb volt, mikor a társasházban a szembeszomszédot láttam pucéron.


Nektek milyen váratlan ilyen helyzetetek volt ?

2019. márc. 20. 06:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Nőként láttam nőt meztelenül de nem vagyunk szívbajosak

Férfit véletlenül meg csak 1et de azt fentebb leirtam

2019. márc. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mivel munkahelyemen meló után tusolok elég sok fütyit látok néha merevet is
2019. márc. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha majd felnősz, rájössz, hogy azért, mert valakit pucéron látsz, nem változtat az égvilágon semmit. Ez nekem utoljára 18 éves koromban volt nagy szám, hogy pucér testet láttam, ráadásul idegenét és hujjujjúúúj
2019. márc. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5.-es osztálytáborban egyik fiú osztálytársamék szobaajtaja résnyire nyitva volt, hát épp akkor volt a farokméregetés náluk.


6.-os táborban pedig egyik leányzó valahogy nem vette észre, hogy a fürdőruhájának a bugyi része egy "kicsit" félre van csúszva.


Azok a jó sulis évek..

2019. márc. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!