Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez tenyleg alterna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tenyleg alternativaja az egyejszakasoknak?

Figyelt kérdés

Ismerek egy olyan jokepu, jotestu gazdag pasit, aki (minosegibb) prostikhoz jar.


Nyilvan tudna szerezni maganak not is egy szorakozohelyen, de azt mondja, egy egyejszakasert minek strapalja magat, penze van ra, olyan not valaszt amilyet akar, a lanyok (a hivatasosak) zommel szinten vonzonak tartjak, ezert nem is (teljesen) ugy allnak hozza, mint egy "akarkihez", (nyilvan nem azt mondja, hogy nem jatszak meg magukat, csak nem "annyira")


Nektek mi errol a velemenyetek? Nekem kicsit azert fura...


26L



2019. márc. 20. 08:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem jól teszi. De ez téged miért zavar?
2019. márc. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nem zavar, azt mondtam hogy fura, mert amugy megkaphatna a "rendes" lanyokat is.
2019. márc. 20. 08:07
 3/31 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is egyszerűbb. F.
2019. márc. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem tetszik neked ez a srác, és valamilyen szinten féltékeny vagy rá. 😊 F
2019. márc. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Elozo: Nem tetszik, nem ilyen szemmel nezek ra. A barati tarsasagunk egy tagja, a jelenlegi baratom altal ismerem, neki egy gyerekkori baratja.
2019. márc. 20. 08:09
 6/31 anonim ***** válasza:
80%
Az a baj, hogy a rendes lányok nem értik meg, hogy csak egy szexet akar tőlük a pasi. Elkezdenek kötődni, programokat akarnak, randikat, aztán meg a pasi lesz a sz_r, hogy kihasználta a lányt - annak ellenére, hogy nyíltan közölte, hogy csak egy szex és semmi több nem lesz.
2019. márc. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg nincsenek rendes lanyok. A kerdes pusztan annyi, hogy egy orara fizetsz, vagy egy eleten at.
2019. márc. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez olcsóbb, mint egy egyéjszakás, és fix a ROI.
2019. márc. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
54%

Aki fizet az aktusért az lúzer. Kivéve ha mondjuk rokkant, vagy 70+ és csak igy jut fiatalabb csajokhoz. Ilyenn esetben meg akár Tb -re is kiírnám.


Miért kellene fizetni a d.gásért? Fizessenek Ők.:)

2019. márc. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%
Nézd! Dettó ezt csinálom én is. Pénzem van, nem is kevés, sőt rengeteg. Van saját házam, amiben én vagyok az úr és nem hiányzik, hogy valaki ott nekem próbáljon dirigálni. A szerelem, barátnő nem hiányzik. Most élni akarok, viszont igényeim nekem is vannak. Heti háromszor eljárok luxus prostihoz. Nekem így tökéletes, nem akarok se barátnőt, se gyereket, se családot. A munkám a hobbim, szóval az életem maga a tökély. Amúgy puncs.hu-n is szoktam keresgélni nőket. Ott sok a pénzért kapható csaj.
2019. márc. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!