Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki volt már néger nővel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt már néger nővel, igaz, hogy melegebb a puncijuk? Milyen érzés velük a szex? Nedvesebbek, vadabbak?

Figyelt kérdés

Nagy fétisem ez is, de szerintem sose fog összejönni.


28F


2019. márc. 20. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan
2019. márc. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyszer én is ki akarom próbálni. De nem prostival. Ritkán látni néger csaj hírdetését de gondolom megkéri az árát és amúgy sem teljes az élmény ha a csaj csak a pénzed kívánja.

35F

2019. márc. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Semmivel nem volt melegebb, ráadásul elég tág volt. A legtöbb fehér csajom jobb volt az ágyban.

(csak akkor melegebb ha lázas)

2019. márc. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%

Persze főleg amelyik kolerás....

Az összes átbaszós, lehúzos a fehérrel.

Olyanok mint a cigányok. Izgalmas egészen addig amig pofára nem esel.

2019. márc. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd a csillagászokat, ők tudnak a legtöbbet a fekete lyukakról
2019. márc. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös :))))))))))))) :D :D :D
2019. márc. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire elég normálatlan válaszok jöttek eddig.

Pest, de a nagyobb egyetemvárosok is tele vannak néger cserediák csajokkal és ide inkább a gazdagabbak jönnek, nem a "leprások". Mivel senki nem mer odamenni hozzájuk (max csak részegen, bulikban), ezért vannak köztük nyitottak az ismerkedésre. Angolul beszélj normális szinten. Meg ne viselkedj úgy, mint egy fogyatékos idióta, akin már az elejétől látszik, hogy csak a csoki punci érdekli. Kb ennyi a "trükk" a sima csajozáshoz képest.


Én eggyel voltam, akihez egy könyvesboltban mentem oda, meg vele együtt vagy 5-nél próbálkoztam életemben.

2019. márc. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7: köszi a kimerítő választ, csak azt nem írtad le, hogy milyen volt a könyves négerrel. :)
2019. márc. 21. 09:45
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ő vajon mennyit kér egy óráért? Gondolom többet mint a fehérek.

2019. márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9-hez


Automata válasz:


Szia Drágám!

A fél órám tiszteletdíja 20ezer Ft, az egy órámé 25ezer Ft. Az ár tartalmazza mindazt, amit alapként olvastál az adatlapomon, de bővebb infóért, egyéb kérdéseiddel kérlek hívj fel és egyeztetünk!

Csók: Jessyca

2019. márc. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!