Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Van aki magának vette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van aki magának vette el a szűzességét?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor mivel? És miért?


18/l



2019. márc. 21. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Max a szűzhártyádat lehet. A szüzesség akkor szűnik meg, ha szexelsz.

Magadnak nem tudod elvenni!

2019. márc. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tornász voltam. Eleve nem volt meg a hártya az első aktusnál.
2019. márc. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lovagoltam, táncoltam, kung-fuztam... És nem véreztem szexnél, vagy első pettingnél sem. Nem is fájt.

Amúgy igen, max átszakítani tudod a szűzhártyád, de attól szűz vagy.

2019. márc. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ritmikus gimnasztikáztam, valamikor 6 éves koromban emlékszem, hogy edzésen nagyon meghúztam magam “ott lent”, az edző észre is vette, kikísért, megnyugtatott. Azóta tudom, hogy ez nem ritka eset, csak van aki észre sem veszi, van akinek meg hirtelen szakad el pl nyújtás közben.
2019. márc. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ha magadnak el tudod venni a szüzességedet, akkor egy fiú sem szűz aki 13 felett van!

A szűzhártya sok mindentől elszakadhat, attól még érintetlen tudsz maradni

2019. márc. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sportoltam, így valószínűleg nekem sem volt már meg, mert nem véreztem, és igazából azon kívül hogy feszített az elején, nem fájt az első.

Viszont van egy barátnőm aki 21 évesen magának “vette el” műbro_kival, mert cikinek érezte, hogy nincs pasija. Azóta se volt neki, most 23.

2019. márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A 6. válaszolóhoz hasonló vibris esetet már többet olvastam itt az oldalon.
2019. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Szűzhártyám szakitottam át, gyertyával ..masztizás közbe. Viszont sosem véreztem, még első szexnél sem
2019. márc. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!