Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ti megmondanátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti megmondanátok a szexpajtitoknak (akivel még csak 2x voltatok), hogy most nem alkalmas mert megvan a menzeszetek?

Figyelt kérdés

Mondta hogy találkozzunk a napokban, de nekem épp megvan.

Megmondjam neki az igazat? Ez illúzióromboló?

Vagy találjak ki mást, elfoglalt vagyok most stb? Csak nem akarom hogy azt higyje lerázom, vagy nem akarok talalkozni vele.



2019. márc. 22. 15:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem avatnám be a részletekbe. Csak mondd, hogy most nem érsz rá és javasolj azonnal egy másik időpontot. Akkor nem hiszi azt, hogy lerázod.
2019. márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
10%
Patikában lehet kapni soft tampont. Felteszed és semmit nem fog észrevenni abból, hogy megvan. 2 éves kapcsolat alatt 1x sem vette észre a pasim, hogy megvan! Vagy telóban, amikor beszéltek mondd neki, hogy most csak popsiba szeretnéd. Ezeket szoktam.
2019. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Igen. Miért ne mondanám meg?

A Menstruálció is egy természetes dolog ...


Pl ha beteg vagy rajtad a hígfosás azt is elmondod nem ? Mert akkor se tudsz szexelni...


Most csak vérzésed van.

Attól még leszopni leszophatod..

Vagy rakj be tampont vagy intim kételyt és óvatosan csináljátok popsiba...

De az orált és a kézimunkát is díjazzák a pasik...


25N

2019. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Intim kehelyt*
2019. márc. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Igen.

Én a páromnak is megmondom ha megvan, vagy ha nincs kedvem szexelni :D

2019. márc. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

“Pl ha rajtad a hígfosás azt is elmondod nem?”


Én köszi, megvagyok enélkül az info nélkül. A fene se akarja, hogy a legközelebbi tali közben beugorjon eza kép.


A mensest viszont sztem nyugodtan el lehet mondani, abban semmi undorító nincs.


F.

2019. márc. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Én simán megmondtam a szexpartneremnek, hogy éppen megvan...most komolyan, ebben mi a szégyellnivaló? :D ahogy az egyik válaszoló írta, ez egy teljesen természetes dolog. Ebben mi lenne az illúzióromboló? A pasik ezt tudják kezelni, hiszen tisztában vannak vele, hogy, hogy egy nő memstruál. Lehet neki nem is jelent gondot és így is szexelne veled.


Csak ne legyél már ennyire éretlen...

2019. márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%
Lópikula...annyi lyuk van még rajtad....tessék azokat használni!!
2019. márc. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó szar érzés lehet olyan férfinak lenni, akinek ez illúzió romboló, vagy kiábrándító, mert nem fog olyan nőt találni, aki ne menstruálna minden hónapban. Legfeljebb akkor, ha az illető korábban férfi volt.
2019. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20%
Tényleg ennyire nyomik vagytok és nem ismeritek a soft tampont???
2019. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!