Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Éreztetek már olyat hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már olyat hogy valakivel annyira szexelnétek, aki elérhetetlen, de bármit megadnátok csak egy alkalomért?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit ismerek néhány éve, régebben egyszer csókolóztunk, de csak ennyi, nem volt több, azóta leráz... Viszont nekem ő annyira szexistennő, hogy évek óta, vagy 5 éve mindig eszembe jut, hogy de jó lenne... 27F
2019. márc. 22. 19:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Mindenben annyira finom volt, gyönyörű és tökéletes... Az illata olyan volt, hogy azonnal felizgultam rá... Ilyet még nem éreztem, használ valami szert? Vagy mitől lehet ez?
2019. márc. 22. 19:25
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen ismerősöm lány. 9. év ismeretség után adta meg magát. Utána meg azzal jött hogy miért nem jöttünk össze hamarább.
2019. márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, éreztem, érzek ilyet a legjobb barátnőm iránt!
2019. márc. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen. Éreztem. De azért nem adnék meg bármit érte...
2019. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos lány öleléséért bármit megadnék.
2019. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, de sok szempontból elérhetetlen. Volt pár csók, petting, de ennél több nem lehet.
2019. márc. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen, de talán egyszer lesz esélyem rá.

19l

2019. márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Ugyanez csak egy pasival. Ami a legfájdamasabb az egészben, hogy egyszer egy hajszál válaszott el a szextől vele; már konkrétan a bejáratnál volt (mármint 👉👌) amikor beütött a krach, ott egy kicsit meghaltam belül. 😭 Komolyan mondom kikészít azóta is ha rá gondolok pedig ez már szintén kb 5 éve volt ha nem több. 27N
2019. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Egy ideje kicsit elhanyagol a párom, és beszélgetni kezdtem valakivel.

Volt hogy találkoztunk is, de mivel mindketten kapcsolatban vagyunk nem történt semmi.

Tudom hogy ő is így érez mint én.

Sokszor érzem hogy ha újra találkoznánk nem tudnék ellenallni, mindenét kívánom. Ezért is nem találkozom vele többet.

24L

2019. márc. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, egy pasi iránt pettingig eljutottunk de én szeretnék vele kapcsolatot is...ő nem
2019. márc. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!