Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok kerek, csupasz, izmos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok kerek, csupasz, izmos férfi popsit nyalnátok, ha a partnereknek, pasitoknak ez lenne az igénye?

Figyelt kérdés
2019. márc. 24. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Igény?

Menj le egy csomag WC papírért.

Van lány aki magától csinálja,mert neki is jóleső érzés.

De kérésre nem fog neked senki se..et nyalni,bármilyen sima is.

Azt ki kell várnod türelemmel.

2019. márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos nem. És nem feltétlenül azért, mert az egy ánusz és mi jön ki ott, hiszen alaposan megmosná előtte feltételezem. Hanem mert az a póz, amiben a pasik fenekét lehet nyalni, számomra teljesen férfiatlan. Lábfelhúzós vagy pucsítós, nekem a feeling nem jönne be. Ettől még nem ítélem el azokat, akik szívesen csinálják.

35N

2019. márc. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nyilván nem így működik semmi sem egy kapcsolatban, félre értetted, egyszerűen maga a dolog megvalósíthatosága érdekelt, hogy a csajok mennyire nyitottak erre.
2019. márc. 24. 12:48
 4/14 anonim ***** válasza:

2#

Ha ráül a szádra? Az nem férfiatlan

2019. márc. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#4 Igen, az már azért dominánsabb. :) De nem próbáltuk még, ő sincs oda a gondolatáért, hogy a fenéklyukát birizgáljam. :)

2-es voltam.

2019. márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

5#

Vagy csak nem mondja...😀

2019. márc. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Nem, semmi esetre sem. Az, hogy neki mire van igénye, még nem ad okot számomra, hogy meg is tegyem. Ha erre vágyik ne engem, hanem egy meleg pasit akarjon és nyalassa azzal a valagát! Én sem kérek tőle ilyen beteg dolgokat.
2019. márc. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Engem taszít az ilyen, szerencsére a páromat is. Beszéltünk már ilyenekről, mert az egyik haverja rendszeresen nyalatja a seggét a nőivel, és ki volt rajta bukva ő is.
2019. márc. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, de nem kerek privit
2019. márc. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%
igen, szoktam, de nem csupasz, izmos kerek neki, de imádom
2019. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!