Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok 19 evesen szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok 19 evesen szoktatok masztizni? 19 L

Figyelt kérdés
Heti vagy napi hany alkalommal? Elmenyetekre is kivancsi vagyok.

2019. márc. 25. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

19 évesen kezdtem

Minden 7 végen

2019. márc. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Na de ilyent ? keves az aki nem teszi !
2019. márc. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Már 15 évesen is masztiztam. És amikor jól esik. Lehet az naponta, vagy akát 2 hetente is, attól függ mikor milyen a hangulatom.
2019. márc. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Már jóval előbb is, mint 19. Mikor nem volt pasim, hetente többször. Párom mellett nagyom ritka, csak akkor, ha valami miatt nem tudunk szexelni, mert távol vagyunk.
2019. márc. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Amíg nem szexelsz teljesen normális ha naponta is kielégíted magad,már ha tudod nincs ebben semmi rossz ne feszengj e miatz 19évesen már szerintem minden lány/nő maszturbált 1001szer :D.


22F

2019. márc. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!