Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha lány vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha lány vagyok és szeretem ha megaláznak szex közben?

Figyelt kérdés

Szeretem ha nagyon erősen rácsapnak a fenekemre, ha mocskosan beszélnek velem, ha fojtogatnak , sőt talán a pofon is tetszene.

Most például arról fantáziálok, hogy lebilincseljen és jól megdugja a szám, miközben megpofoz.


Amúgy nagyon élvezem a szexet, de mégis csak nyalástól tudok elélvezni. De ha így viselkednek velem az mégis jó érzést szabadít fel bennem.


2019. márc. 25. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

Az egy filozófiai kérdés, hogy mi normális és mi nem.


Szerintem amíg nem árt az ember magának vagy másnak maradandóan és mindkét fél beleegyezik és élvezi, addig minden normalis.

2019. márc. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális, olyan pasit keress aki ezt élvezi.
2019. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális ha élvezed. Én meg élvezem ha csinos lányokat megbilincselhetek. Zsák a foltját.
2019. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Ezt úgy hívják, hogy mazochizmus.

Nem normális, de nincs mit szégyelned rajta, hiszen ez csak egy állapot.

Ha nagyon extrém vagy zavar, akkor menj pszichológushoz.

2019. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Teljesen normális.


Minden kamus, magát lánynak kiadó igy szereti....

2019. márc. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2019. márc. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Mindenkinek más a normális.

Sztem normális mert én is ezeket szeretem a szexben.


22L

2019. márc. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kissé fura, hogy a megalázásra gerjedsz, de elélvezni csak a nyalástól tudsz. :)
2019. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha ez izgat,szereted èlvezed akkor szard le ki mit mond. Csináld ha ez esik jól. Nem te vagy az egyedüli nő aki ezt szereti élvezi. Sok submisszív van. De kevés igazám Domináns.. Sok a magát dominánsnak mondö "domocska" szóval nagyon meg kell gondolni kivel csinálod. Én is szeretem és élvezem ezt. És nehezen találtam olyan valódi Domot akiben 110%-osan megbízom ,de találtam és már csak a fantáziám szabhat határt. :)

25N

2019. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

Röhej az egész.


Itt, névtelenül mindenki litániákat ír, hogy mennyire szereti ezt, a való életben meg alig van ilyen lány. Pedig tapasztalt dom vagyok. És pontosan tudom, hogy ami itt elhangzik, annak a fel sem igaz...de még a negyede sem.

2019. márc. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!