Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi szexnél mi a legfontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szexnél mi a legfontosabb?

Figyelt kérdés

Ronda fiúnak lehet alkalmija szép lánnyal?


Amiatt kérdezem, mert én nem tartom magam helyesek, meg nem vagyok izmos, nagydumás, vicce ember sem.

Volt olyan hogy egy szép lány, de tényleg nagyon jól nézett ki, a neten ismertem meg, és szóba jött a szex, majd írta hogy nagyon bejövök neki, így benne volt abba hogy találkozzunk, és kényeztessük egymást:)


De barátnőm sosem volt, és rég óta úgy érzem hogy nekem sosem lesz/ sosem lehet, mert én nem nézek ki olyan jól, meg nincs olyan személyiségem ami vonzza a lányokat.


Alkalmi szexnél mi a legfontosabb nektek lányok?

Ha kellettem már egy lánynak akkor barátnőm is lehet?


2019. márc. 28. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Az, hogy ne legyen nemi beteg. :)
2019. márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!