Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire gáz, ha lányként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha lányként arról szoktam fantáziálni, hogy megerőszakolnak, főleg romák?

Figyelt kérdés
Nem mintha a valóságban tényleg vágynék erre. Valószínűleg nem sírnék és nem élvezném, sőt. Fantáziálni még is jól esik erről és benedvesedek erre a gondolatra. Beteg vagyok? Forduljak orvoshoz? Vagy mi?

2019. márc. 28. 22:58
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért írtam egy nemet oda, de "Valószínűleg sírnék és nem élvezném" akart lenni. Freudi elszólás? :D
2019. márc. 28. 22:59
 2/21 anonim ***** válasza:
40%
Sok nő szeret(ne) alantasabb létformákkal szexelni, csak a normálisabbja mégsem teszi meg.
2019. márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%

Magyarítok: dugnék egy keményebbet, de inkább bekapok egy antiromaerőszak-pirulát.....


Jajj, hercegnőcske, tele van veletek a padlás....

2019. márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ez mit jelent, hogy "bekapok egy antiromaerőszak-pirulát"?
2019. márc. 28. 23:06
 5/21 anonim ***** válasza:
19%

Hát, édesem, hogy az eszedért nem rabolnak el, az biztos.


Lehet ilyet kapni, még ha piszok drága is. Gyógyszertárban árulják. Vényköteles, de 18 alatt kiadják anélkül is. Ezt nem tudni...


L, 23

2019. márc. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#5 Nagyon mókás vagy. Ezek szerint valami poén akart lenni csak nem esett le. Hát nem volt jó poén.
2019. márc. 28. 23:11
 7/21 A kérdező kommentje:
Arra megkérhetlek titeket, hogy ide írjatok és ne privátban? Nem jelentkezőket gyűjtök, csak feltettem egy kérdést.
2019. márc. 28. 23:14
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
csak a rmák jönnek be, vagy lehetnek migránsok is? :D
2019. márc. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#8 Migránsokra még nem gondoltam. Gondolom azért nem, mert közelről még egyet sem láttam, csak tévében és hírekben. Nincs velük személyes tapasztalatom.
2019. márc. 28. 23:17
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

Azt akarod tudat alatt, hogy megalázzanak, alárendelt szerepbe kerülj. (hacsak nem buksz a cigányokra)


Szerintem viszont érdekesebb kérdés, hogy miért vágysz erre? (pl lehet nem vagy elégedett a szexuális életeddel, a pasid mellett nem érzed magad igazán nőnek )

2019. márc. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!