Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit értenek a férfiak azon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értenek a férfiak azon, hogy "harangozni lehet benne"?

Figyelt kérdés
Maga a hüvely tág, vagy a hüvelybemenet környéke?
2019. márc. 29. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
az egész pun.i.
2019. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nekem egy mini tampont is kín feldugni, mert csak egy ujjam fér be max, annál több már fáj. A párom farka pedig nem pici, de sose volt gond a méretével, nagyon élvezem. Akkor én most melyik vagyok?
2019. márc. 29. 22:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor te szűk vagy. Harangozni a nagyon tág punciban lehet
2019. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szűk vagy, örülj neki!
2019. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te szűk vagy.


A harangozni lehet benne az a túl tág. Még marad benne egy csomó hely, így a pasi nem érzi a puncit.

2019. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a jó ha szorít, a tied is olyan,én is ilyet keresek.
2019. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Az azért tök más, mikor magadnak felnyúlsz, esetleg tampont raksz fel, mint amikor be vagy indulva, felizgat rendesen a pasid, és úgy teszi be. De biztos nem vagy tág!
2019. márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!