Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmnek még sosem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek még sosem volt orgazmusa. Hogyan juttassam el? Segédeszközök?

Figyelt kérdés

Figyelek rá, előjáték rettentő hosszú stb.

Sosem maszturbált még például, ő maga sem ismeri annyira a testét...


Mindez elég rossz nekem férfiként, hogy nekem kell először kiváltani ezt belőle.


Légyszi skippeljük a nem törődsz vele, nem szeret stb hozzászólásokat.


Tudnátok ajánlani olyan módszereket, eszközöket bármit amivel (megfelelő előjáték hangulat stb után) szinte biztosra vehető az orgazmus?


Köszönöm előre is.


2019. márc. 30. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha még sosem volt neki, akkor kell idő, hogy a teste megszokja ezt a "kényeztetést", el kell tudnia teljesen lazulni. Ha türelmesek vagytok és nem gôrcsöltök rá, akkor össze fog jönni. Amúgy ha nincs is meg a csúcs nála, de élvezi, jó érzés neki mikor együtt vagytok?
2019. márc. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Én azt mondom, hogy ne ostorozd magad emiatt.

Nekem is volt egy barátnőm, akik évek után sem tudott elmenni. Az előtte lévő barátnőim gond nélkül többszöri elélvezésre bírtam (nem csak megjátszott volt), nem is voltam sosem béna az ágyban így az elején nagyon zavar.


Kb egy évig mindennel próbálkoztam, amit csak ellehet képzelni, s nem sikerült. Neki egyedül sikerült, de kb 1 fél - háromnegyed óra masztizás után, amikor nem lehetett hozzászólni, hozzáérni, mert annyira koncentrálnia kellett. Ez fejben dől el, ő nem bírta valahogy elengedni magát. Nem akarom azt mondani, hogy ez egyáltalán nem az én hibám, de tényleg mindent megtettem. Úgy tűnik ő még annyira nem állt készen erre a "szexualitásra", pedig egyébként ad1, nem volt annyira fiatal és ad2 így és évekig volt rendszeresen szexuális életünk.

2019. márc. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Aki még az életben nem maszturbált,attól mégis mit vársz?Ahogy te is írtad,még ő maga sem ismeri a saját testét.Mondjuk el nem tudom képzelni,hogy van olyan,aki nem végez fiatalabb korában önkielégítést,hol vannak az ösztönök?A szexet élvezi a lány,amúgy?Vagy csak fekszik mozdulatlanul?

A csiklóingerlést bírja?Mennyire érzékeny neki?

2019. márc. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Volt ilyen az életemben, egy vasárnap reggel azzal ébresztett, hogy furcsát érzett álmában. Azonnal tudta, hogy orgazmusa volt, és attól fogva tudta, mit kell éreznie, és hamarosan el is értük. Két fiam van tőle...
2019. márc. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Talán egy kis segítség. Én 15 éves voltam amikor elvesztettem a szüzességem. Halálosan szerelmes voltam a srácba, még sem volt orgazmusom a négy év alatt. Aztán több férfi is volt az életemben, velük sem volt. 22 éves voltam voltam amikor először átéltem, ( ő lett a férjem ).

De!-én gyerekként több abuzust éltem át, lehet ez volt az oka annak, hogy nem tudtam soha elengedni magam. Én sem masztiztam soha, nem tudtam magamhoz nyúlni úgy.

Nem lehet, hogy hasonlókon ment keresztűl ? Nagyon óvatosan kérdezz rá.

Ha szereted, légy türelmes vele. A párom is az volt velem, bár nem tudta az okokat. A mai napig nem tudja mik történtek velem.

2019. márc. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos az én párom is zárkózottabban, kezdte, de szépen fokozatosan fel tudtam oldani a gátlásait, kezdj egy masszázzsal, pici zene, pici gyertya, ne hagyd ki az arcát sem, illetve a fülcimpát stb. vannak nagyon jó csikló stimuláló gélek, olyan 5-10 percig kicsit, KICSIT!!! nyomsz belőle az ujjadra és masszírozod vele, utána nagyon óvatosan, érzékien közelíts a nyelveddel lefelé, addigra a krém már sehol nem lesz, se illata, se íze, ne aggódj, játsz a combjával és csak akkor kezdd el a csiklóját LÁGYAN!! nyalogatni amikor látod rajta, hogy teljesen odavan érte, én előtte szoktam kicsit a popsiját is nyalogatni és mikor ott tartassz, hogy már picit erőteljesebben kívánja a csiklója ingerlését, SOK!!! sikositoval ÓVATOSAN!!! LASSAN!!! egy vibráló anál pluggal is játsz vele kőzben, ne erőltesd, érezni fogod meddig megy, ha odafigyelsz, ne akard teljesen fel tolni mert akár el is ronthatja, ha meg lazán megy a dolog, akkor hajrá, utána garantáltan pár percig folytatod a nyelveddel és biztos a siker! :)
2019. márc. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkimek, gondolkozom rajta illetve megpróbálom amiket mondtatok.


Utolsó: a lassú, óvatos tényleg annyival jobb a lányoknak? Illetve a gélnek is utánanézek, nem tudom milyen hatása lehet neki

2019. márc. 30. 09:50
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy bármin keresztül ment volna.

Élvezi az együttléteket, de nekem ez kevés. Nem teszek ra nyomast, de szeretném hogy neki a legjobb legyen. Ez az "elvezem de nincs orgazmus" dolog engem zavar, de nem mutatom ki. Inkabb próbálok tenni ellene valahogy.


Koszi mindenkinek.

2019. márc. 30. 09:54
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
26N vagyok, én is így kezdtem. Nulla önértékeléssel, testképzavarral, önbizalomhiánnyal vágtam bele az első kapcsolatomba, rutintalan voltam a saját testemmel kapcsolatban, nem tudtam elengedi magam, ezáltal élvezni sem a szexet. A párom nagyon türelmesen igyekezett kibillenteni ebből az állapotból, úgyhogy maximálisan együttérzek a barátnőddel. Ez volt 11 éve, jövő hónapban hozzámegyek. Na de hogy a lényegre térjek, lehet neki is ez a baja, erősíteni kell benne hogy szépnek tartod, kívánod, nem kell szégyellnie semmit. A másik, hogy a lassú, finom tényleg jobb kezdetnek! Lassú, finom és ritmusos, hogy el tudjon merülni benne, bele tudjon feledkezni, ne zökkentsd ki állandóan a póz/irányváltásokkal. Szerintem biztatni kellene az önkielégítésre is, sokat lendítene rajta, ha önmagának tudja, hogy mit szeret és mi a jó, ezt óvatosan meg is beszélhetitek - ekkor te is tudod úgy, vagy legalábbis hasonlóan csinálni. És vannak jó stimuláló zselék, komolyan érdemes kipróbálni őket, mert iszonyatos hatásuk van. És nem utolsósorban egy pohár bor előtte! Nekem az első igazi, nagy orgazmusom egy baráti összejövetel után történt, még félig illuminált állapotban. Annyira el tudtam magam engedni, mint még soha. Utána sokkal-sokkal könnyebb volt elérni, hiszen megnyugodtam, hogy csak agyammal van a baj és képes vagyok rá én is.
2019. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!