Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik ezek az érzések?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik ezek az érzések?

Figyelt kérdés

A párommal 4 éve vagyok együtt és nem arról van szó, mert nagyon jó a kapcsolatunk, beszélgetünk és mindent meg is osztunk egymással. Viszont a munkahelyemen van egy srác akivel mostanában egyre többet beszélgetünk és mindig nagyon kedves velem. Mindig el is hesegettem a gondolatot hogy bármi lehetne vagy bármi probléma lenne belőle.Mostanában viszont egyre többet fantáziálok róla persze tudat alatt, mert tudatosan elnyomnám ezt és egyre jobban érzem azt, hogy vágyom a társaságára.

Még soha nem volt ilyen mert ha együtt voltam valakivel akkor nem figyeltem fel másra. Ez most mi? Gyötör a bűntudat és ezt az egy dolgot félek elmondani neki.



2019. márc. 30. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem szereted a párod
2019. márc. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Amikor a naív "mi örökre együtt maradunk" nő felismeri, hogy képes vonzódni más férfiakhoz is, hiába van kapcsolatban. Gratulálok, első lépés a gondolkodáshoz!
2019. márc. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vonzódsz hozzá.
2019. márc. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát igen. Kinek mi fér bele a párkapcsolat mellett?

Most arra kellene biztassalak, hogy mondd el a párodnak. Ha igazán szeret és tényleg olyan jó a kapcsolatotok, akkor ezt értékelni fogja. Talán még szorosabb is lehet ezáltal a kapcsolatotok. De lehet, hogy rosszul fogadja és szakítotok. Látatlanban ezt neked egy idegen sosem tudja megmondani.

2019. márc. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 StevenUp ***** válasza:
100%

Véget ért a nászutas korszak a kapcsolatban.

Innentől vagy új szintre emelkedtek és erős hosszú kapcsolat elé néztek azzal hogy megbírkóztok ilyen dolgokkal

Vagy elhessegetitek a felelősséget és hamarosan szakítotok

2019. márc. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anti paladin ***** válasza:

Talán tévedek de ennyi év után már hiányzik az a bizonyos vibrálás a kapcsolatotokból ami eddig megvolt.

Ez normális, jelzés, hogy új vagy megújuló impulzusokra van szükséged.

Sztem ne mondd el a párodnak. De ideje elkezdeni dolgozni a kapcsolatotokon.

2019. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!