Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szeretitek ha véleménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek ha véleményeznek titeket?

Figyelt kérdés

2019. márc. 30. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szeretik. Azt szeretik, ha demagóg, túlzó bókokat kapnak. Persze emiatt az őszinte véleményt sem tudják komolyan venni.


Őrdögi kőr, érzelmi gyávaságon, felszínes testiségen, és önismereti problémám alapulnak ezek.


Ezt pasiként mondom, ez a véleményem. Vállalom.

2019. márc. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Egyetértek, nagyon sok nő él kis hazánkban álomvilágban, sok klasszissal túlértékelve magát. Engem nem zavar, beszélek három nyelven a magyaron kívül, és meglepő módon sokkal nagyobb sikerem van külföldön, mint itt. Én is nagyon őszintén írtam. F, 39
2019. márc. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem,mert nem érdekel más véleménye
2019. márc. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
És tessék, a magyar nő, a magyar anya......olyan szánalmas.....a második voltam.
2019. márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kicsit azért a kérdést kifejthetnéd bővebben. Ki véleményez? Random férfiak? Nyilván aki kirak egy rakás képet, amit kikészíti magát, az szeretne bókokat. Ez jöhet nyilván a többi nőtől, nem feltétlenül pasitól. Az, hogy random utánaszól valaki az utcán, az szerintem senkit nem érdekel igazán.
2019. márc. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha érdekel és fontos nekem aki véleményez, akkor igen szeretem, ha elmondja hogy milyennek lát.

De aki senki nekem és nem is érdekel az a személy, akkor nem érdekel a véleménye.

2019. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazából lesz@rom
2019. márc. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, persze csak attól érdekel akik számomra fontosak, és adok a véleményükre.
2019. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!