Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mikor engeditek meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mikor engeditek meg egy pasinak hogy először nyúljon be a bugyitokba?

Figyelt kérdés
Vagy csak úgy jön szimplán ? Most olyanra gondolok hogy pl csak ismerkedtek de nem vagytok együtt .
2019. márc. 31. 12:23
 1/5 anonim válasza:
47%

Ez attol fugg hogy mennyire bízik meg benne a lány, mennyire ismeri

Persze ez szemelyfuggo biztos van olyan csaj pl egy .. aki hamar belemegy a dolgokba

De szerintem aki normalis kapcsolatra vágyik el kell erni egy bizalmi szintet ehhez es nyilvan hogy ismerje már egy ideje. Szerintem ha tul koran beprobalkozol, félhet a csaj hogy csak ki akarod hasznalni es csak szexet akarsz

De ne gondolkozz ilyeneket mindent szepen lepesrol lepesre ahogy hozza az élet😏 es fura hogy ilyeneken gondolkozol, meg ne probalj kihasznalni barkit is 😬

2019. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Nekem akkor szokták megengedni a lányok, amikor megmutatom nekik a Lagzi Lajcsi relikviáimat és elmondom, hogy mekkora rajongó vagyok.
2019. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor már nagyon nagyon kívánom. Egy biztos: nem az első talin :)
2019. márc. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak az után h össze jöttünk

Előre szó se lehet róla

2019. márc. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Változó

Nálam volt hogy annyira vonzodtam egy fiúhoz hogy az első adandó alkalommal hagytam magam.

Bármit mondhat itt bárki

De mindenkinek vannak 1éjszakás kalandjai

Akinek még nem volt annak majd úgyis lesz

Természetesen ha komolyra vágyunk egy férfitól késöbb hagyjuk magunkat.

Nálam volt egyszer olyan hogy nagyon nem akartam hagyni magam de nagyon durván bevoltam indulva és az aktuális párom is és végül mégis megtörtént aminek megkellett

Nagyon rossz érzés amikor bevan valaki indulva és nem elégítik ki. Rendesbe fáj is néha. Szenvedünk

Ha sokáig csókoloztok egyhuzamba próbáld egyre lejjebb vinni a kezed, ha elhuzza akkor nem fogja hagyni magát, de ha engedi hogy egyre lejjebb haladj akkor már nincs is mit kérdezni.

2019. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!