Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők volt már olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők volt már olyan hogy fiatalabb pasival bujtatok agyba? Ha igen miért tettétek?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 2. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak fél évvel fiatalabbal 18L
2019. ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Mert férjem külföldön volt, és megertette szüksŕgem van szexre.

Es ha már megtehettem, miert ne fiatalabbal tegyem ;)

En 43 voltam, a pasi 35

2019. ápr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen. Eddig és ez után is csak a nálam idősebb pasikkal fogok ágyba bújni. Ők vonzanak.
2019. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem egyszer így kikezdett egy nő, egy évvel volt idősebb, de végül nem volt óvszerem, ezért csak hemperegtünk. Miért tette? Részeg volt, és szerintem szimpatikus is voltam neki. És mindketten szüzek voltunk. Meg talán nekem is jó dumám volt részegen, hogy fel tudtam szedni.
2019. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előfordult pár százszor, mivel a húszas éveim második felében, négy és fél évig olyan párom volt, aki 4 évvel fiatalabb volt nálam.
2019. ápr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kapcsolatban csak. 10 hónappal volt fiatalabb. Ezelőtt 8 évvel. Ma már nem tudnék fiatalabb pasival együtt lenni.


31N

2019. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!