Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ti mennyire szoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti mennyire szoktátok élvezni a prostizást?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 2. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Semennyire! Gondolod élvezetből csinálják? Csakis kötelességből!
2019. ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
1es félre olvastál valamit nagyon.
2019. ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Tökéletesen értettem a kérdést.
2019. ápr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Prostizáshoz kapcsolódnak a legnagyobb szex élményeim. Sok barátnőm volt már, de olyan cumit és kézimunkát egyiktől sem kaptam, mint amilyet egyik-másik prostitól. Hiába, az ilyesmi is csak akkor megy igazán a csajoknak, ha pénzt szimatolnak. Mostanában nem prostizom, mert van barátnőm, de néhány éve volt egy időszakom, amikor hetente jártam fizetős csajokhoz. Mindig nagyokat élveztem! Nosztalgiával gondolok vissza azokra az időkre...
2019. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

1.

Olvasd el még 1x utánna még 1x

Ès gondold át mit is olvastál!!!

2019. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Változó. Van, aki csak gyorsan le akarja tudni, de van, aki élvezi csinálni, és attól olyan szolgáltatást kapsz, mint egy barátnődtől sem fogsz soha.
2019. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sarcasm mothafucker do you speak it? Ne legyé' mán' ekkora retardált.
2019. ápr. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%

Szüzességelveszteni mentem. Jó nő volt, kedves... jól is csinálta.


Mégis egy nagy ürességet éreztem. Mintha egy gumirobot cumizott volna, meg pattogott volna a farkamon.


Szerencsére azóta több barátnőm is volt, és megtapasztaltam milyen egy 1-2-3 órás forró szeretkezés. Ilyet én nem tudom elképzelni egy qrvától.


Lehet csak "vesztemre" túl kifinomult az érzelmi intelligenciám... de nekem ez nem megy egy szexrobottal. Akkor inkább recskázok otthon ingyen.

2019. ápr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!