Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Ti miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti miért nem élvezitek a szexchatet?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet csak beszélgetni , intim képek , név és arc nélkül ?

Mindig kell a kép ? Nincs nektek fantáziátok ?


24/L


2019. ápr. 3. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van azért fantáziám, nem is kevés, de számomra olyan, mintha nem étterembe mennénk vagy főznénk(szex), hanem elkezdenénk beszélgetni, hogy mi lenne, ha....


Semmi, de semmi értelme, számomra az önmagukat nem vállalók "sportja" a szexchat. F, 39

2019. ápr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Van, de szeretnék többet, és olyannal játszom szívesen, aki külsőleg is tetszik. 40f
2019. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%

Van én nem is szeretek képet kérni, maximum ha kapok inkább a fantáziára szeretek hagyatkozni


22F

2019. ápr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Én pont azt szeretem, ha elképzelhetem a csajt.
2019. ápr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Mert kép nélkül dög unalmas. A férfiak többsége épp úgy nem izgul fel írott szövegre, mint ahogy a nők többségét hidegen hagyná egy random dickpic.
2019. ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Én tudom élvezni fotók nélkül is, mocskos ám a fantáziám! :P
2019. ápr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Én élvezném, de sajnos nincs kivel. A probléma az volt, hogy sosem éreztem viszonzottnak a játékot. Úgy értem, hogy a lány elmondta, hogy mik a vágyai, és miután részletesen kifejtettem neki a történetet, sosem kaptam semmit. Csak annyit, hogy "hmm...", "áhh...", "folytasd". Vagy talán még ennyit sem. Ehhez nem éri meg befektetni az energiát. Aki szextörténetet akar, az a neten tud találni egy csomót. Aztán vagy bele tudja-e élni magát, vagy nem. Ehhez miért lenne szükség elővenni a fantáziát?


És hogy miért kell intim kép nélkül?

Nos, arra sincs szükségem. Felmegyek a kepfeltoltes[pont]eu-ra, és ott van a publikus galéria, ahol mindig vannak amatőr meztelen képek arccal együtt is. Egy dolog nem tetszett, hogy a weboldal bitcoin bányászprogramot futtatott a háttérben, szóval írtam egy scriptet, ami letölti nekem a publikus galéria legutolsó párszáz képét. Azt beindítom és szemezgetek belőle, ha erre vágyom.


Hogy a mai fejemmel belemennék-e szexchatbe? Nem hiszem. Max a szerelmemmel, ha tőlem távol van.


25/F

2019. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

"És hogy miért kell intim kép nélkül?" helyett "És hogy miért kell intim kép?"

Tök sz_r, hogy nem lehet utólag szerkeszteni.

2019. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem az zavar hogy nem tudhatom biztosan ki van a túloldalon! f
2019. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De élvezem csak utána randi és ne egy izzadt 50es férfi álljon ott.
2019. ápr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!