Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szexhez milyen fehérneműt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szexhez milyen fehérneműt vennétek/vettetek fel?

Figyelt kérdés

Számomra az első alkalom lenne, a párom már volt együtt más nővel.

Petting már volt sokszor, mindig értékelte, hogy milyen fehérneműt vettem fel hozzá.

Első alkalomhoz valami különlegeset szeretnék. Szerintetek milyent?


2019. ápr. 4. 06:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En nem terveztem akkoriban ennyire meg ezt az egészet, spontán történt. Rajtam piros csipke melltartó es piros tanga volt.
2019. ápr. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az elsőre nem vettem fel semmi extrát, szokásos franci meg hozzá illő melltartó volt rajtam de ugyis lekerül szóval szerintem ezen ne agyalj
2019. ápr. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején én is filóztam rajta,még fel is próbáltam többet is,megnéztem magam a tükörben mert azt hittem,hogy lényeges.:) Aztán a barátom egy mozdulattal lehúzta rólam ...
2019. ápr. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem igenis lényeges. Az én barátomnak ha valami nagyon szexy fehérneműben vagyok egyből beindul a fantáziája, amint meglát, és nagyon tetszik neki a mai napig, hiába veszi le rólam azonnal:D

én annak idején mikor az elsőre készültem nagyon romantikusra szerettem volna, bíztam benne, hogy a barátom is, és teleteszi majd a szobat gyertyákkal és rózsaval, és előtte elmegyünk vacsizni meg megiszunk pár pohár pezsgőt. Ez így is lett és nagyon élveztem minden percét. Sokan nem kerítenek ekkora felhajtást neki, de szerintem ha valaki vágyik rá egy szüzesség elvesztése megérdemel ennyit.

Ezért külön elmentem a csajokkal vásárolni, vettem egy nagyon csinos csipkés bodyt és egy csipkés combfixet is. Nagyon elegáns összhatást értem el vele, és a combfixet még azért is ajánlom mert azt le se kell venni a szexhez.

Összeségében én mindent ugyan így csinálnék ha lenne lehetőségem változtatni, amit ajánlok az a fekete és piros fehérnemű, és inkább elegánsabb vonalba menj el szerintem. Azon kívül akár egy body akár egy kétrészes fehérnemű is jól megállja a helyét:)

19/N

2019. ápr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy szimpla pamut anyagú, piros tanga volt rajtam. Melltartót egyáltalán nem hordok, úgyhogy az ezért nem volt rajtam.
2019. ápr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy sokan milyen pontosan megjegyezték, hogy milyen fehérnemű volt rajtuk. :)
2019. ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én már nem tudom hogy 12 éve mi volt rajtam. Szerintem a srác sem aki elvette a szüzességem. De azt tudom, hogy nem tartottam fontosnak.
2019. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

1. Bármit, amitől a srácnak feláll és könnyen és lassan levehető.

2. Nálam a csipke, a combfix, a piros, a fekete, a krémszín lenne a nyerő.

3. Ha ennyi testi előkészület után még ezen gondolkodsz, akkor feszült vagy. Lazulj el!

39F

2019. ápr. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Olyat, ami a párodnak eddig is bejött és neked is tetszik. Egyébként nagyon romantikus, hogy így megtervezed az eseményt.

(Amikor én vettem el egy lánynak a szüzességét, ő egy áttetsző köntösben volt, alatta semmi egyéb ruha nem volt.)

2019. ápr. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most válunk. Ha ezt annak idején tudom, akkor valami kéjelhárító, gyors-lohasztó, bundabugyit vettem volna fel.
2019. ápr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!