Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerelmes vagyok egy nőbe,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nőbe, aki a Rosszlányok.hu oldalán hirdet. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Korábban előtte még sosem volt dolgom nővel - még csók szintjén sem. Huszonhétéves koromban veszítettem el a szüzességem, amikor hosszú vívódások és csalódások után elmentem hozzá. Nagyon jó volt vele. Gyönyörű volt, kedves és türelmes. Nyilván fizettem az együttlétért, de életemben először igazán boldog voltam. Mivel jól keresek, ezért rendszeresen látogatom. Mindig nagyon meghittek az együttléteink és mindig kedveskedem neki. Szerintetek elhívjam randira? Van esély rá, illetve arra, hogy befejezze a szolgáltatásait? Válaszaitok előre is köszönöm!

2019. ápr. 4. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nincs esélytelen, de próba szerencse, mit veszíthetsz
2019. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ki az?
2019. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki elhívja egy-két randira, még nem fogja abbahagyni a bizniszt, mert az nem fizeti ki a jövőhavi rezsit. Ha mondjuk tényleg kedvel téged és komolyabban tervezel vele, ki tudja.
2019. ápr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én komolyan gondolom vele. Linket csak privátban.
2019. ápr. 4. 14:13
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

A nagyon meghitt együttléteitek után meg jól leszopott még 3-4 vendéget aznap, akik aztán ki tudja hova élveztek. Nyilván velük is nagyon meghitt volt, hiszen neki is jó, ha ugyanazok a férfiak mennek vissza, mivel így kevesebb a rizikó.


Prostituáltba szerelmesnek lenni nagyon költői és hősszerelmes dolog, de érdemesebb a valóságban élni, és egy olyan lányt találni, aki nem a pénzedért meghitt veled (meg mindenki mással is -- persze, tudom-tudom, azt mondta, hogy csak veled).


De tegyük fel, hogy ez a prostituált belemegy abba, amit ajánlasz neki. Elsősorban nyilván azért, mert neki mindegy, ha te eltartod teljes mértékben, akkor neki az oké, ha te vagy az egyetlen, hosszútávú "kuncsaftja". A kérdés ez után már csak az, hogy ha a pénzedért van veled, mégis miért ragadna le nálad, ha esetleg feltűnik a láthatáron egy tehetősebb "vendég".


Elhiszem, hogy a valóságban nem könnyű nőt szerezni, meg ilyen meg olyan ronda vagy, meg magasak az elvárásaik, meg nem mersz odamenni, meg mit tudom én. Ezek mind olyan dolgok, amik a >te< kontrollod alatt állnak.


Ezek közül mindegyik "csupán" pénz és akaraterő függvénye. Ha eléggé akarnál, találnál rendes nőt, hiszen például vennéd a fáradtságot magad rendben tartására, edzésre, művelődésre, kimozdulásra, a személyiséged megváltoztatására, ha az elviselhetetlen, és így tovább. Ha pedig úgy gondolod, elképesztően ronda vagy, végső megoldásként ott a plasztikai sebészet. Persze ilyenkor már "nem is annyira rondák"...


Akaraterő és pénz. Nagyobb részt akaraterő: ha neked épp ez nincs meg, akkor se prostituált, se normális nő nem fog veled maradni.

2019. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Én kiszerettem már ilyenből!Hasonló szitum volt, ugyanilyen volt az első állítólag én vettem el a szüzességét azért nem éreztem mert az apja megujjazta ezt később mondta el.Nem vicces.Elfogyasztott vagy 220férfit kapcsolataiban(ennyit vallott be később)utána felkeresett.Utána bevallotta hogy utánam és a férje mellett kiszámoltam 800at 4év alatt pénzért.Utána sírt hogy maradjak vele.Vele soha!

A huga ugyanilyen,az első férjét az esküvőjén,a cukrásszal dugatta magát,kiabált vele,a másodiknak felvette a nevét az gazember volt az ezek szerint jól dugta elcsalta a céges pénzeket,a harmadikkal megint kiabált gondolom az se dugja rendesen..Elmondta nekem.Ez egy ilyen vér.Ez kell?Tegyük fel megkapod,a tiéd.Van 18centis farkad?Nekem van.Tudom használni is.De vigyáz jön a postásfiú akit szeretnek az asszonyok és neki tényleg 19-20centis farka van,jaj neked.

2019. ápr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Én is voltam már olyan prostival, aki emberileg is csodálatos volt, nem csak szexuálisan!

Beszélj vele, kérdezd meg a randit - nem kizárt hogy elmegy veled, bár náluk alap-előírás hogy az üzletet nem keverik a magánélettel!

Nagyon sok értelmes, de lelkileg sérült lány van köztük.

Ez a devizás baromság is rengeteg értékes lányt tett prostituálttá!

2019. ápr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6 A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. Bárcsak kitalált sztori lenne.
2019. ápr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os: hülyeséget beszélsz, csak nem tudsz róla!

Aki egy prostival akar összeállni, az nem fogja az elődök számát számon kérni!

Meg aztán nálunk az egyetemen jó pár "amatőr" lány felvehetné a versenyt egy "profival" - már ami a mennyiséget illeti - és ezt soha sem fogja megtudni a drága választottja...

2019. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tegyél próbát, másképp nem tudod meg
2019. ápr. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!