Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jól tudok orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tudok orálisan kényeztetni, amiért még egy prosti is elélvezett?

Figyelt kérdés
Korábban már két barátnőm is volt. Nem állítom magamról, hogy milyen tapasztalt és mekkora ász vagyok, viszont önbizalommal tölt el, hogy orgazmust okoztam egy prostinak. Tudom, hogy nem megjátszás volt részéről.

2019. ápr. 4. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Ennyi eszed van hogy kinyaltál egy hivatásost?:)
2019. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Mitől vagy benne olyan biztos hogy nem megjátszott volt?
2019. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
kanko tripper szifilisz
2019. ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, jól tudsz.
2019. ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Igen, jól tudsz-...összeszedni minden szrt.
2019. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
megjátsszák azok ne dőlj már be... érdekes, hogy rosszlányokon mindenki arról számol be, hogy mekkora orgazmust okozott az csajnak. hogy ezek a prostik mennyit élvezhetnek egy nap
2019. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Egy fábol készükt Pinokkio bábut előbb kielégítesz mint egy prostit öreg, :Ddd

Szegény naív pára...


Nekik ez a szakmájuk, vérükben van az a qrva Aranypálma 😃

2019. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Kinyaltál egy prostit!!!???

Neked komolyan elmentek otthonról. Arról nem hallottál még, hogy orális szex közben is el lehet kapni mindenféle nemi betegséget? Pl. a hpv vírust is simán ki-benyalhattad. Olvass utána miket okozhat.

2019. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8, mondjuk az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a legtöbb lánytól ugyan úgy kaphatsz HPVt, a lakosság jórésze fertőzött... + egyéb morci dolgokat :D


én se nyalnék ki prostit, de na. Azért ne álszenteskedjünk. Csak a tudat miatt, hogy egy egyszerű kalkuláió után napi 5 vendéggel, évi 1200-1500-al számolva...3 év meló után az 4500 f..sz.


Mikor kinyaltad, 4500 f..sz ért hozzá a nyelvedhez :D


Kiszámolva 250 grammos átlag péniszsúllyal, az 1125000 gramm színhús.


Barátok között is, 1125 kg péniszről beszélünk, avagy 1 tonna f...sz után nyaltad ki!


Képzeld el ahogy nyalod, és az emeletről rádszakad egy 1100 kilógram f .sz 😃

2019. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9. Vesztemre vizuális típus vagyok o.O
2019. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!