Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljunk? Kérlek adjatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk? Kérlek adjatok tanácsot?

Figyelt kérdés

Röviden, nem akarom húzni senki idejét.

A férjem és én szexuális életében akadt az a gond, hogy aktus közben a merevedéssel vannak gondjai. Tehát teljesen merev, de amikor behatol, lelankad. Nagyon akarja, sőt stresszes, sokat gondolkozik aktus során, talán ez is a gond. Nem akarok sokat regélni, szóval most eszébe jutott a péniszgyűrű. A kérdésem, nem e veszélyes ez? Illetve tudtok valamilyen tanácsot adni?

U.i.: Ha ez számít, szüzek voltunk mindketten az esküvőig. Kérem, aki tud segítsen, de ne ítélkezzen stb. Tanács? Bármi?


2019. ápr. 4. 21:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
Üljetek le megbeszélni, hogy ez mitől lehet, próbáld meg a stresszt oldani.
2019. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tehát.

Most házasodtatok össze, és most vannak gondok szex-el?

Vagy nem teljesen értem.

2019. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 Nem, fél éve. Persze folyamatosan próbálkozunk. Az elején úgy voltam/unk vele, hogy valószínűleg azért van, mert tapasztalatlanok vagyunk. Vártunk. De ő izgul stresszel, emiatt is van, utólag rájöttünk. De nem tudom, hogyan orvosolhatnánk. Ezen kívül minden tökéletes. Illetve a szexuálitás is jó (igyekszünk), csakhogy maga az aktus nem nagyon kivitelezhető.
2019. ápr. 4. 22:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem veszélyes, én rendszeresen használok.
2019. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
elso par alkalommal vegyen be fel szem kamagrat, ez segit lekuzdeni a stresszt, es utana mar nem fog stresszelni. nekemis voltak ilyen gondjaim. megoldotta
2019. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne kérdezd jöjj rá H mitől stresszel és oldd meg

Pl lehet H fel H elveszít téged , de lehet H csak a sex miatt stresszes, nem tudok tanácsot adni benne de én melegben (nyáron, kádban) nem nagyon merevedek, merev de nem annyira :D

2019. ápr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

fél szem kamagra ahogy írták előttem és meg van oldva a probléma.

Szerintem attól van hogy maszturbál és a kezéhez van szokva + nagyon rástresszel a szexre. Előbb hagyja abba a masztit, sok előjáték, aztán negyedelje a kamagrát, majd hagyja el.

A másik probléma: saját magát figyeli, hogy mennyire keményen áll. Kizárólag téged figyeljen, hogy mennyire élvezed a farkát, mi a jó neked, milyen mozdulatokra gerjedsz, mikor kell finoman dugni és mikor keményen szétkurni, tehát mikor mire vágysz. Ha rád fog koncentrálni akkor automatikusan megmarad a merevedés. Ez olyan mintha közvetlen a lábadat nézed járás közben ... akkor biztos elesel.

2019. ápr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kamagrás kollégákkal egyet értek én is. Nagyon oda tudja vágni a stressz és az agyalás az erekciót. Negyed-fél szem Kamagra bőven elég arra, hogy tartósan kemény maradjon a férjed és pár alkalom után már helyrejön majd az önbizalma is. Legyél vele nagyon megértő és türelmes, ez számít a legtöbbet ilyenkor.
2019. ápr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem maszturbál. Persze mint majdnem mindegyik fiatal, kipróbálta párszor. Viszont annak már 10+ éve. (Igen, komolyan így van!)


Ez a tabletta nem veszélyes?

2019. ápr. 5. 19:34
 10/11 anonim ***** válasza:
nem veszelyes, csak ne allandoan szedje, hanem szigoruan csak az elso par alkalommal. semmi baj nem lesz belole
2019. ápr. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!