Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyugtassuk meg a farokmeregeto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugtassuk meg a farokmeregetoket! Ugye van itt rajtam kivul olyan nő akinek 1000x tobbet er egy jo nyalas mint egy akarhány centis farok?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 5. 07:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Barátnőm akkor kivétel! 24/F
2019. ápr. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

1: mert mi mást mondana neked ha nem tudsz jól nyalni? Inkább dgs közbe lenyúl és magának izgatja a csiklóját és úgy lesz orgazmusa.


Kérdező: egyébként igazad van, de ritka a jól nyaló férfi. Aki nem váltogatja a tempót-irányt-erőt állandóan, Jól reagál arra amit mutatok. De összességében igazad van szerintem is.

35N

2019. ápr. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is inkàbb a nyalàs szàmìt.
2019. ápr. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sohaa az életben senki se elégített ki nyalással, az se tűnt fel, hogy csinálnak valamit. Ugyanakkor kisebb mérettel se voltam soha,és ezeket a nagyokat imádtam.
2019. ápr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igy bizony!
2019. ápr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Imádok nyalni :)
2019. ápr. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Egyetértek a kettes válaszolóval

Ritkák mint a fehér hollo :(

Persze megertem hogy van olyan no akinek a nagy farok a minden de azert a nagy tobbsegnek nagyobb kincs egy jol nyalo ferfi mint fel ora reszelgetes egy akarhany centivel

2019. ápr. 5. 08:25
 8/14 anonim ***** válasza:
A hüvelyemet nem tudja nyalni, én meg odavagyok, ha az izgatva van, szóval ha jo8l csinalna is valaki, annyira nem hiszem, hogy izgatna, minthogy addig van valaki bennem, hogy remegek, stb.
2019. ápr. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

az azigazság, hogy ez a kettő együtt jó, vagyiis pontosabban egymás után. Engem pl. nyalhatna 3 órán keresztül is egy pasi, de kevés lenne a 14 cm es , vékony kis micsodájával.

Nekem van hüvelyiprgazmusom is, lehet ez is belejátszik a dologba, hogy igénylem a szép nagy, vastag farkat . ( van is egyébként párom, nem kell a privi!)

2019. ápr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze, de csak ha a seggemet nyalja és én is neki.
2019. ápr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!