Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden középkorú nő kivan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden középkorú nő kivan "Milfesedve"?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre hogy minél "idősebb" egy nő annál jobban ad magára. Ti is így vettétek észre?

Pl barátom édesanyja 44 éves emlékszem olyan 10 éve alig adott magára, most meg tangát , push up-ot hord , latex nadrágokat. De ezt már észre vettem más nőkön is.



2019. ápr. 6. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A többség pont, hogy egyre kevésbé, mert beletörődnek, hogy "ők már úgyse lesznek olyan vonzók, mint a fiatalok", plusz ha férjnél vannak, "eladniuk" sem kell magukat többé (megjegyzem, a férfiak sem állnak ehhez különben). Pedig egy negyvenes nő is simán nézhetne ki jól.

Btw, honnan tudod, hogy a haverod anyja milyen bugyit hord?

2019. ápr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideje szerencsére valóban egyre több nő ad magára, és valóban többször van az, hogy egy anya jobban néz ki, mint a lánya.
2019. ápr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Láttam amikor száradt + mikor behajolt kilatszódott
2019. ápr. 6. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!