Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szégyen-e az, ha prostituáltho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen-e az, ha prostituálthoz jár/prostituáltat fogad az ember?

Figyelt kérdés
A mondás úgy tartja, hogy ez az egyik legősibb mesterség. Én egy fiatal férfi vagyok, 30 körül. Voltak már hosszabb-rövidebb kapcsolataim, de eddig még nem találtam meg az igazit. Amikor nem akadt senki, akkor viszont elmentem egy prostihoz is, csak úgy a hecc kedvéért. Maga a szex jó volt, viszont éreztem, hogy nem az igazi a dolog, mert robotikus volt az egész, nulla érzelemmel. A nő kedves volt és megcsinálta, amit kértem, de ennyi. A legközelebbi barátnőmnek viszont nem tudom, hogy erről beszámoljak-e. Nem tudom mit szólna, megvetne-e, vagy egyáltalán nem hagyna-e ott a francba? Nem vagyok nemi beteg, voltam szűrésen a hölgy után és amúgy is óvszerrel csináltuk, szóval ez nem lehet érv. A hölgy egyébként azt mondta, hogy rengeteg korombeli jár hozzá és az ismerőseihez, mert nem akarnak komoly kapcsolatot a karrier mellett, vagy mert a barátnőjüktől/feleségüktől nem kapnak meg mindent, sokszor csak egy lecseszést. Sok esetben a srácok nem is a szexért, hanem egy kis megértésért mennek, az egy óra része ugyanis egy kis "lélekápolás" is.

2019. ápr. 7. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
A prostituált ajándék a férfiak számára, csak az baj hogy drága... :(
2019. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Mindenképp számolj be róla a lányoknak, akikkel komoly kapcsolatot szeretnél, igazi afrodiziákum ez számukra.
2019. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Az a szégyen, hogy annak ellenére, hogy azért jár valaki prostihoz, mert "lélekápolásra" vágyik mégis bennemarad egy toxikus kapcsolatban, ahol senki sem kapja meg azt, amire vágyik.
2019. ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A gúnyos hangnem alapján te elítéled. A dilemma viszont komoly, én egy komoly kapcsolatban mindent szeretnék megosztani a barátnőmmel, a negatívabb dolgokat is. Nem vagyok egy szent, más sem az.
2019. ápr. 7. 21:39
 5/13 A kérdező kommentje:
#3 Az a része nem rólam szól ugye, én kétszer voltam prostituálttal, mindkét alkalommal szingli voltam. :-) A mellékelt ábra is mutatja, nálam nincs meg a kapcsolatfüggőség, hogy feltétlenül ragaszkodjak valamihez, ami rossz...
2019. ápr. 7. 21:43
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Jó hülye vagy ha mindenröl beszàmolsz. Miért teszed?? A csaj is elhallgat sokmindet ugyis. Kitolsz sajat magaddal. Nem kell reklamozni es kesz.
2019. ápr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem kérdezi akkor ne mondd el csakugy. Viszont ha feljön ilyesmi téma akkor ne is tagadd le
2019. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

Prostihoz járni nem rossz!

Az élet része.

2019. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen idióta vagy ha elmondod.


Mélyen ásd el magadban. Nem történt meg. Ennyi.

Szemrebbenés nélkül tagadd le, bárki is kérdezi.


Anyádnak se mondod el, másnak se!


Nagyon nagy eséllyel szakítook szokott lenni. Öngyilkosság...

2019. ápr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Miért kellene elmondani a jövőbeli barátnődnek?

Ezek a dolgok kapcsolatod előtt voltak.


Ő sem fog beszámolni róla, hány f-szt szopott le előtted :D


Ez max csak arra jó, ha veszekedés van, a szemedhez vágja őket.

Másrészt meg minden kapcsolatban van valakinek titka. Nehogy azt hidd, hogy van olyan kapcsolat, ahol mindenki tud mindent a másikról.

2019. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!