Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben csikló izgatása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben csikló izgatása kézzel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem olyan régóta szexelünk együtt a barátnőmmel, de nem birok elérni nála hüvelyi orgazmust, ám mikor kézzel rásegítek nagyon élvezi. Tudom barátnővel kell megbeszélni stb, de szerintetek ez nem kellemetlen, hogy közbe kézzel rásegítek, vagy ha így jó, akkor minden jó? :)

Köszi előre is a normális válaszokat!



2019. ápr. 7. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem gáz :)

20L

2019. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ha neki így jó, akkor nincs miről beszélni, élvezzétek a szexet mindketten!
2019. ápr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon élvezi nincs gond. Nem minden nő tud elérni hüvelyi orgazmust. :)
2019. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet el tud erni huvelyit, de mivel nemreg ota vagyok az iparba, ezert nekem egyenlore meg nem sikerult. Koszonom a valaszokat :)
2019. ápr. 7. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, mi is rá szoktunk segíteni, sokkal jobban élvezem úgy. L
2019. ápr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sokszor előfordul, hogy a nő segít rá magának a csikló izgatásával. Mondjuk amikor a pasi kezei épp nem szabadok.

Szóval ez teljesen természetes. Úgy csináljátok, hogy élvezzétek!

2019. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt egy lány, akivel ha kutya pózban csináltuk, izgatta magának. Neki így volt jó.

Nem volt gáz!

Csak kellemetlen, mert a hosszú műkörme nagyon bökött.

2019. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!