Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondja mindenki azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindenki azt hogy a kinézet a lényeg?

Figyelt kérdés

Szerintem inkább a személyiség.

Itt vagyok én példának. Nem járok társaságba, csendes, visszahúzódó vagyok. Élőben lehetetlen ismerkednem. A neten szoktam irogatni lányokkal, úgy könnyebb ismerkedni szerintem. De hiába jöttem már be a neten több lánynak is, nem lett belőle kapcsolat. Mert amikor találkoztunk nem jött ne nekik az hogy csendes vagyok. Tehát nem a kinézet számít hanem a személyiség, mert anélkül nem lehet kialakítani párkapcsolatot, sajnos.


2019. ápr. 7. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Is-is.
2019. ápr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Külső megfog, belső megtart.
2019. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha külsőre nem jössz be egy csajnak, akkor nincs esély arra, hogy megismerje a személyiséged.


Bárki bármit mondd, mindenki a külsőre megy.

2019. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindkettő fontos. Az összkép a lényeg nem csak egy-egy tulajdonság.

Amúgy ha neten pörgős vagy, kommunikatív a valóéletben is ezt várják. Ha valakivel jól elbeszélgetsz, személyesen pedig kukán ül, az pont olyan lelombozó mintha 20kilóval nehezebb a profilképénél.

2019. ápr. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Férfinál a kinézet része a kiállás is!
2019. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!