Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok öklöztek meg már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok öklöztek meg már titeket? Milyen érzés?

Figyelt kérdés

Pórnóban láttam,hogy felnyúl könyökig a csajba,akár a punciba akár a popsiba

Ez szerintem brutális lehet egy csajnak+nem sérthet meg valamit? Méh falat,vagy egyéb belső szervet?

Nagy fájdalommal jár?

Utána a punci nem lesz nagyon tág? Visszahúzódik a normál méretére?

18/L


2019. ápr. 8. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

én is csak láttam, szerencsére nem volt részem ilyesmiben.

de egészségtelennek és fájdalmasnak tűnik, szóval nem is hagynám.

Mondjuk hál istennek páromnak sem tetszik az ilyesmi.


23/L

2019. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Boszorkány_ ***** válasza:
95%

Hogy sértené meg a méhfalat? Max a méhszájat.

Szerintem se valami egészséges és nem is sokan szeretik. Biztosan fájdalommal jár!

2019. ápr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Vannak lányok akiknél nagyon bejön a feszitö érzés. Kellöen egymásra figyelve, gyengéd kivitelezésben ök szeretik. Sérülés nélkül kell természetesen csinálni. Utána ugynolyanra összehuzodik.
2019. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a feszítő érzést, de nekem ahhoz 2 ujj bőven elég, 3 már iszonyatosan fájna. El sem tudom képzelni a való életben ezt az öklözés dolgot. A farok az más dolog, bemegy (pedig elég méretes a pàromé), mondjuk az is feszít rendesen
2019. ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!