Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lakásos prostihoz menni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakásos prostihoz menni csókolózás és punci nyalás megtanulása céljából?

Figyelt kérdés

26 éves szűz vagyok...

Tudom, hogy ez önmagában is már elég szánalmas, de én még csak nem is csókolóztam sohasem.


Ezt a hátrányt, ebben a korban már lehetetlen másképpen bepótolni, szerintem...

Főleg olyannak aki eleve képes volt ekkora hátrányba kerülni a korosztályához képest.


Arra gondoltam, hogy keresek egy igényesebbnek tűnő lakásos hirdetőt és 1-2 hónapig ezt a 2 dolgot gyakorlom vele, olyan heti 2*.


Tudom, hogy van kockázata a dolognak, de ez van, vállalom.


Aztán ha ennek az időszaknak vége, akkor remélhetőleg lesz akkora önbizalmam már, hogy szerezzek egy barátnőt.


A kettő között pedig olyan 6-8 hónapig nem szándékozom senkivel sem "úgy" érintkezni, majd csináltatok egy részletes szűrést, mielőtt esetleg megfertőzök valakit...


Szerintetek ez így jó terv?


Illetve van olyan hirdető vajon aki vállal ilyesmit egy 26 évessel?



2019. ápr. 9. 03:04
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
95%

Szia!


Érdekes a helyzeted, nem tudom átérezni teljesen, de az a véleményem, hogy komoly önértékelési problémáid vannak, ezt mindenképp rendbe kell tenned fejben, ha egyről a kettőre szeretnél jutni, egy szakember segítségét se legyél rest igénybe venni a szorongásos problémád kezelésére, nem gáz, ez a te érdeked.

Egy barátnőt is ugyanúgy szerezhetnél, csak legyél őszinte a másikkal, ne titkold el előle önmagad, légy nyitott, még ha nehéz is és szorongsz és félsz a megvetéstől, akkor is ez a leghatásosabb megoldás. Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy.

Ha mindenképp hivatásoshoz szeretnél menni csókolózás és puncinyalás céljából, szerintem ez nem jó ötlet, hiszen minden ember más és mindenki máshogy szereti a dolgokat. Az adott illető, akivel majd együtt leszel vagy leéled vele az életed, nem biztos, hogy ugyanazt fogja szeretni amit a hivatásos hölgy. Ha ilyen szolgáltatóhoz mész, csak a magad örömére menj, szerintem. Bármit szeretnél, hirdetőt biztosan találsz, mert ők a pénzért csinálják, de előzetesen beszéld meg vele tű pontosan, hogy mit és hogy szeretnél.

2019. ápr. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
36%

Ez szánalmasan hangzik, bocsi. 26 vagyok, nem zavarna, ha egy velem egykorú pasi szűz lenne, de ez a mentalitás nagyon.

Ráadásul undorító is, egy csomóféle leprát elkaphatsz, hacsak nem fólián keresztül akarod nyalogatni... gusztustalan.

2019. ápr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem, mire lenne ez jó. Mármint oké, tegyük fel, eljársz egy prostihoz, megtanulod lesmárolni meg kinyalni, végére már nagyon élvezi, szuper. És akkor mi van? Ha új partnered lesz, akkor úgyis 0-ról kell kezdenetek... Akkor meg mit érne ez a "tanulás"? Lehet persze tanulni a szexet, de egy adott partnerrel, és vele lehet hasznosítani a tudást. Mivel mindegyik ember más, ugyanattól a dologtól az egyik partner sikítva élvez, a másik meg sikítva menekül. Verd ki a fejedből, ez nem így működik. Ez olyan, mintha egyetemen elvégezném a mérnök képzést, majd utána azzal a tudással akarnék műteni, mert hát végeztem egyetemet, én tanultam épp eleget...

Igazából nem tartom ördögtől való dolognak, csak épp semmi értelmét nem látom. Ha el akarod verni a pénzed, akkor jó terv, más hasznod nem sok lesz belőle.

2019. ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
93%

Elég csak a szexet kipróbálni egyszer, hogy aztán elmondhasd nem vagy szűz.


A többi jön magától.


Teljesen felesleges százezreket kiadni erre.


Egy prostit értelmetlen kinyalni, mert nagy valószínűséggél ubdorodik tőled, de hogy nem talál vonzónak az fix. Főleg ha a 6. vendég vagy és előtte Kolompár Patroklosz 1 órán keresztül erőltetett menetben rombolta a punciját bucira gyulladt rózsaszínre.


Gondolhatod milyen érzékeny az a puncogó...


Soha nem fogsz valódi feedbacket kapni, így semmi értelme.

2019. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
98%

#3 Ahhoz hasonlítanám inkább hogy a qrva nem egyéb csak anyukád egy seprűnyéllel, aki segít az első pár méter megtételében az oldalkerekes bicajjal 😃


Utána felbátorodva már tudsz bringázni, de egy Tour de France-on meghalsz persze.


Viszont el kell engedni anyukát a seprűnyéllel, minél előbb. Tényleg semmi értelme 1-2 alkalomnál többször elmenni, az általad említett okok miatt.

2019. ápr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
74%

A k..urva és az élvezet egy mondatban :d lol

Soha nem fog élvezni, max színészkedik.

Így ténylet semmit nem tanulsz tőle.

2019. ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
66%

#5

Igazad van, bár szerintem 1-2 alkalommal se éri meg elmenni, tanulni nem lehet belőle, élvezni drága, a szüzesség meg csak egy állapot, nem betegség.

2019. ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

"szüzesség meg csak egy állapot, nem betegség."


:DDD


Ezt mond a lányoknak, nőknek, a valódi világban!


Amúgy anyagilag egyáltalán nem lenne megterhelő számomra...


Szerintem túlzás, hogy semmit nem tanulnék.

Ezt azért írjátok mert nem nyalt még titeket olyan pasi aki még előtte sosem csinálta...

2019. ápr. 9. 13:53
 9/42 anonim ***** válasza:
66%

Nő vagyok, a valódi világból, így írtam, amit. A szüzesség definíciójának pedig nézz utána, mindenhol állapotként van feltüntetve, nem pedig a betegségek között. :)

És de, volt már dolgom olyan pasival többször is, akinek én voltam az első mindenben, teljesen jó volt. Később mikor tapasztaltabb partnerem lett, vele ugyanúgy nulláról kellett kezdenünk, és megtanulni, kinek mi jó, ki mit élvez, ki mit nem szeret. Igazság szerint nem érzékeltem olyan hű de hatalmas különbségeket ez alapján.

Ismétlem, nincs baj a szüzességgel, de azért légyszi ne akard már te megmagyarázni, hogy milyen valójában a szexuális élet....

2019. ápr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
19%

#9, Lehet abból világból vagy, ahol nők vannak, egészséges párkapcsolatban :D


Ez a te világod...


A való világban a nők egyáltalán nem tolerálják a kapcsolatszűz férfiakat. Hidd el, tapasztalatból mondom... én is csak később vesztettem el, de addig rengeteg sok megalázás ért.. és sok ilyet olvastam már itt, ezért próbálok segíteni másoknak.


Amint elmúlt rólam a stigma, teljesen máshogy álltam a nőkhöz is és viszont. Nekem szerencsém volt, mert kapcsolatban vesztettem el... de csak miután eltitkoltam. Előtte kétszer elmondtam különböző lányoknak... és soha senkinek nem ajánlom. Kész öngyilkosság. Eleve a férfi önbecsülésnek is szörnyű érzés, mikor vörösen szégyenben próbálod elmondani, és nézed a fancsali arcát. Ez nem a szexről szól... az csak egy tünet.


Jobb túllenni ezen ilyen idős korban már. Akárhogy.


Ez nem betegség, hanem egy hendikep. Olyan mintha tolószékből próbálnál csajozni.

2019. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!