Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alakulhat szexkapcsolatból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakulhat szexkapcsolatból több? Valakivel volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, kicsit többet érzek iránta mint csak szex. Egész nap rá gondolok, kívánom, és minden percben felhívnám. Ő is gyakran keres, de nem hiszem, hogy többet akarna szexnél. Érdemes ilyen helyzetben megpróbálni finoman a tudtára adni, hogy jól érzem magam vele, és lehetne több is? L
2019. ápr. 11. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Én örülnék ha egy lány többet akarna.

Sajnos nem történt velem ilyen még.

22f

2019. ápr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én jártam már így! Próbáld meg! F.
2019. ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eddig minden lány szerelmes lett
2019. ápr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bízd az időre.
2019. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondta is h nem akar többet szexnél? Mert ha igen akkor nem érdemes a tudtára adni. Mondjuk a viselkedése is sokat elárul egy pasinál, ezért van h nem is kell mondania.


De egy próbát megér. Legalább megpróbáltad és nem azon fogsz kattogni h mi lenne ha..


L

2019. ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem mondta hogy nem akar, és minden időt próbál kihasználni, hogy akár csak lásson. Egyszerűen így alakult hogy szex lett.
2019. ápr. 11. 19:58
 7/8 érdeklődő35 ***** válasza:
Én jádtam így... Az elején szexkapcsolatlat, aztán járás, házasság, majd gyerek lett belőle 😍
2019. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Én is így voltam szinte minden barátnőmmel. Csak szexnek indult de egymásba szerettünk. Leginkább ők kezdeményeztek komolyabb kapcsolatra. Volt egy barátnőm aki azt mondta hogy inkább nekem adta volna a szüzességét. Imádott velem szeretkezni.
2019. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!