Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha a párotok azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a párotok azt kérné, hogy hadd hallgassa meg a szíveteket fonendoszkóppal előjáték gyanánt, megengednétek neki?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 12. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,bár én ettől nem tudnék felizgulni,de ha szeretné,hallgassa
2019. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előző válaszolóval értek egyet
2019. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Ekgval a legjobb
2019. ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megengedném neki, de elég furi egy előjáték lenne.
2019. ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez nem előjáték, hanem egy gyerekes dolog.
2019. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
71%
LOL aki ilyet kér, véresen komolyan veszi az előjáték szóban a JÁTÉK részt.
2019. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel úgy a kérdést, hogy pl. az ember fehér köpenyben nyakában a fonendoszkópjával megkéri a hölgyet, hogy vetkőzzön le derékig, ekkor ráhallgatni a szívbillentyűkre aztán mondjuk egy huncut mosoly kíséretében megcsókolni tovább hallgatózva a szíve felett és meghallgatni a gyorsuló pulzusát amit lehet kommentálni is bókolva,vhogy mennyire szexi :), aztán lehet teljesen levetkőzve fekve is meghallgatni és közben finoman orgazmusig izgatni a kedves pácienst folyamatosan figyelve a szívhangjait majd miután elélvezett a karodban tartva és átölelve Őt még percekig hallgatni ahogy szép lassan megnyugszik a szívverése. Én pl. így csinálnám. :)
2019. ápr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, értem, hogy a fonendoszkóppal való hallgatózás a lényeg számodra, de szerintem összebújva egymás mellkasára hajtott fejjel hallgatva egymás szívverését pihenni az egyik legromantikusabb dolog a világon. Én pl. ezt szeretném nagyon.
2019. ápr. 20. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szoktam engedni a barátomnak, mert szívmániás. Annyira, hogy amikor szex közben érzi vagy hallja a szívemet, keményebb a farka, ezért sokszor rászorítom a kezét a szívemre, mert nekem is jobb úgy. Fura, de elfogadtam...
2019. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Fonendoszkóppal is szokta a párod hallgatni a szívbillentyűidet? Én is hobbikardiológus vagyok, van teljes fehér orvosi ruházatom, kilenc fonendoszkópom és imádom hölgyek szívét vizsgálni, nekem a kedvencem orgazmus közben fonendoszkóppal hallgatózni a szív felett, miközben elélveztetem a drága páciensemet. :)

2019. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!