Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő megcsalja a pasiját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő megcsalja a pasiját akkor képes titokban tartani és időnként félrelépni vagy ilyenkor már inkább szakítana és az új pasival kezdene kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 12. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Személyfüggő. A megcsalás mit jelent? Csak testi kielégülés vagy több pasim van-e egyszerre. Számít-e a másiknak-e vagy sem. Mi a tervem a másikkal... Meg lehet csak csalni, mert épp a pasim nem ért rá és jól nézett ki és ennyi.
2019. ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Testi kielégülésre gondolok amikor egy stabil pasi van és adódik egy alkalom egy másik pasival.
2019. ápr. 12. 23:09
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Tapasztalatból mondom, hogy van ilyen is, olyan is.

Nagyon elterjedt tévhit, hogy a nők csak akkor lépnek félre, ha hiányzik a szerelem meg bla bla bla.

Valójában nekik is megvannak a kis kalandjaik, aztán ilyenkor megy a "elvesztettem a fejem", "Én se értem magam" stb gondolatok.

Persze igazából arról van szó, hogy hiába a jó kapcsolat, ők is megkívannak egy vonzó pasit és ha minden adott, akkor nem igazán mondanak nemet.

2019. ápr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Ha egy pasival jó a szex, akkor nem csalom meg. ha újra vágyom, akkor megbeszélem vele. esetleg hármas, vagy swinger. Képes vagyok titokban tartani, de minek? Ha meg kell csalni, akkor inkább kidobom. Miért csalom meg folyton? Mert nem tud. teljesíteni? Akkor kidobom.
2019. ápr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez tényleg emberfüggő. Ha van egy párod akit nagyon szeretsz, de nem éppen úgy teljesít az ágyban ahogy azt szeretnéd és jön egy olyan pasi aki tényleg tudja h mi kell neked és ugyan azt szeretitek a szexben akkor van olyan aki időnként félrelép.Főleg h ha a pasi csak szexet akar nem komoly kapcsolatot a nőtől.


De ha már a csaj unja a pasiját és már nem is szereti vagy nem tud neki hazudni akkor inkább dobja és a másik pasival találkozgat néha.


L

2019. ápr. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!