Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet elérni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni, hogy élvezze az anális szexet?

Figyelt kérdés

A jövőben a partneremmel kiszeretném próbálni az anális szexet, és azt szeretném elérni, hogy élvezze is. Akinek van már ilyen téren tapasztalata, az tudna tanácsot adni?

(A kérdés teljesen komoly, aki elítéli az anális szexet, vagy, csak valami értelmetlen dolgot akar írni, az légyszíves inkább keressen valami másik kérdést, normális választ szeretnék kapni a kérdésre.)


2019. ápr. 12. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem ártana tudni, hogy a popsi melyik végén vagy... :)
2019. ápr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Kivanja is ne csak kotelessegbol csinalja

Sok sikosito

Lassu, nem mely behatolas

2019. ápr. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Ha nem élvezi, akkor nem élvezi.

Ha szerencséd van, akkor csak semleges érzés lesz számára és talán hagyni fogja többször is.

2019. ápr. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Hát én próbáltam barátnőmmel, és 2 dolgot megtapasztaltam.

Amelyik nő azt mondja, hogy nem élvezi, az hazudik. Nem kerül sokkal több energiába az, hogy elmenjen, mintha 1-el fentebb próbálnád. 1 ujjal is simán megoldható 1 percen belül, és akkor sokat mondtam.

A másik pedig, hogy itt viszont számít a méret és a póz. Elvégre közel van a főbejárat, és emiatt valamelyest ott fogja érezni a dolgokat. Ezért mindenképp egymással szemben a legjobb neki (ezt úgy értem, hogy nem kutyában).


Síkosítás mindenképp kell, és ha mazochista vagy, akkor gumi nélkül hajrá. Emellé izgasd fel ott is, ne csak durr, be neki. Mondjuk ujjal, közben mással mást csinálsz, csókolózol példának kedvéért.


Van, aki szereti, van akinek semleges. Sajna én a semlegessel voltam együtt, és emiatt, mivel ő konkrétan nem élvezte, nem erőltettük, mert míg én szórakoztam, ő csak feküdt. Van, aki ezt megaláztatásnak érzi, nem tud ellazulni egyszerűen.

Viccen kívül: ikszvideos pont comon egy francia fószer "oktat", hogyan mit tudsz úgy csinálni, hogy patent legye. Viccesen hangzik, de igaza van és működik. Az ujjas technika, ha tudod, hogy hova kell nyúlni és mit kell "nyomni", akkor ő is tudni fogja, hogy nem fogja sokáig bírni :)

2019. ápr. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

Izgatással, tágítással és ha sikosítót is használsz akkor rossz nem lehet az anál.


L

2019. ápr. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Először próbáld ki hogy neked csinálják és abból már tudsz ötletet meríteni.
2019. ápr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Amelyik nő azt mondja, hogy nem élvezi, az hazudik."<->" Sajna én a semlegessel voltam együtt, és emiatt, mivel ő konkrétan nem élvezte,"

Nem érzed az ellentmondást, nyuszifül? :D

2019. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!