Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg nem minden nőnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem minden nőnek lehet hüvelyi orgazmusa?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy kb. a nők 25%-a képes csak a hüvelyi orgazmusra.

Ez igaz lenne?

Miért?

Te tapasztaltál már ilyet?



2019. ápr. 13. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Elvileg mindenki képes rá biológiailag.
2019. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A "lehet" szót cseréld ki a van-ra, a többinek pedig lehetne.
2019. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki képes rá

7 év alatt sose volt hüvelyi orgazmusom ,voltam különböző mêretű pasival. Nem voltak kezdők. De mégsem volt orgazmusom aktus alatt soha.

Ha magamnak csinálom akkor is csak csikló orgazmusom van.

2019. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tényleg nincs minden nőnek hüvelyi orgazmusa. Az nagy szerencsésnek mondhatja magát akinek van hüvelyi és csiklói is.


L

2019. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

35 évesen tanultam meg hogyan lehet elérni ...

azóta már nem egyszer sikerült pasival is

de tény h ehhez olyan partner kell :)

2019. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer beszélgettem erről egy fiúval, és mondta, hogy az eddigi 10 barátnőjéból egyetlen egynek sem volt hüvelyi orgazmusa. Nekem sem volt soha, mindig amikor új kapcsolatba kezdtem, izgultam emiatt. De általában a fiúk úgy reagáltak, hogy na és, nagyjából mindegyik fel volt rá készülve, hogy a nők ilyenek.

Azt is olvastam, hogy ez amiatt van, hogy a lányom már szűz korukban is maszturbálnak, és aki megszokta a csiklói orgazmust, az nem nagyon tud átállni a másikra. Na, de ki nem maszturbál, ha nincs pasija? Nekem a nődoki azt mondta, hogy örüljek neki, mert sok nőnek soha nincs is orgazmusa, de ha nagyon zavar, akkor tud ajánlani egy szexuálpszichológust, de drága mulatság lesz. Inkább passzoltam.

2019. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden nőnek lehetne, számára megfelelő partnerrel.
2019. ápr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg.
2019. máj. 8. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!