Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalminál gondot jelenthet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalminál gondot jelenthet a plusz méret?

Figyelt kérdés

És baj ha szűz a srác?

Mielőtt bárki cseszegetne nem dagadtságra célzok :D



2019. ápr. 13. 21:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

A személyimet meg a diákomat is?

Nincs kedvem felállítani, na meg a legfőbb probléma az oldal szabályzata...


+mire fel ez a sok kérdőjel?


Komoly válaszokat légyszíves!

2019. ápr. 13. 22:46
 12/17 anonim ***** válasza:
Privátban küldd. Nincs kedved felállítani? :D Én ránézek egy meztelen nőre és mint a cövek... neked akkora erőfeszítés? Akkor inkább ezzel lesz a baj, nem a mérettel, ami am. átlagos. :D
2019. ápr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
20 az a legtöbb nőnek túl sok. Megszivtad
2019. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Dopamin kell egy dugáshoz? Akkor tulajdonképpen jobban jár mindenki, akinek kevesebb vér kell bele, így én is. Most nagyon szomorú lettem "hülyegyerek". :D
2019. ápr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Szerinted neked nem kell a dugáshoz?

Csak én nem pazarlom arra az agyam hogy mások kiverhessék a gyíkomra. Így jobb?

2019. ápr. 13. 23:30
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy nekem is mindig kitérő választ küldenek a 20 centi hosszú, meg a 6 centi vastag farkú válaszolók-kérdezők. Vajon miért gondolom, hogy azért nem küldenek, mert mincs miről képet készíteni?
2019. ápr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#14 Vagyok újra. Én nem irigykedek, a nők - és volt pár -, eddig sosem panaszkodtak. 16 cm a farkam, teljesen meg vagyok vele elégedve. Vannak olyan pózok viszont, ahol már ez a méret is fájt egy-egy lánynak, tehát ha neked ilyen extra kellékek kellenek ahhoz, hogy felállítsd, mert olyan hatalmas, akkor inkább tényleg neked okoz gondot a dolog. Biztos vagyok benne, hogy vannak olyan nők, akik fizikailag képesek befogadni az extra méreteket, de az átlag nő az átlag péniszt részesíti előnyben, pont a fizikai tulajdonságai miatt. Próbáljátok meg kitolni az előjátékot, hogy nagyon benedvesedjen a hölgy és akkor nagy valószínűséggel nem fog gondot okozni, viszont ha fáj neki, a sérülések elkerülése végett ne erőltesd. Ha két ember szereti egymást, a kiteljesedés másképpen is elérhető, mint sima "döngetéssel". Próbáljátok meg egymást kölcsönösen orálisan kényeztetni, simogassátok egymást, igyekezzetek fejben is eljutni a csúcsra, akkor neked sem lesz hiányérzeted és őt sem "szakítod szét". Jobban tetszik a válaszom így?
2019. ápr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!