Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hogyan szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan szeretitek a legjobban, ha nyalják a puncitokat?

Figyelt kérdés

Van ami nem esik jól?

Mi az amit a legjobban szerettek benne?



2019. ápr. 13. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Nekem nem jön be, ha nyalnak.
2019. ápr. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Én lágy, lassabb, egyenletes tempóban szeretem. Ne a hüvelynyílást nyalogassa, hanem a csiklót és környékét, ujjazást nem igénylem, inkább fogja/simogassa a fenekem/combom/hasam. Szóval, ha ügyes a férfi, akkor néhány perc alatt nagyot élvezek így.
2019. ápr. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Uu hát én imádom ha nyalnak. A nyálat is imádom. Általában a számtól indul a barátom es vegig nyal a hasamon keresztül.. erogén zónám. Utána ilyenkor már nedves vagyok. Elkezdi nyalni hosszasan és lassan a puncim, majd egy idő után megáll a hüvelyemnél és ott szivogat, és bedugja a nyelvét. Utána elkezd ujjazni de a szájával még mindig ott marad. Egy ilyen orális szex közben 3x-4x elmegyek
2019. ápr. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Imádom ha nyalnak, bő nyállal 😍. Először szép lassan a csiklómat majd a hüvelybemenetnél és azt is imádom ha bedugja a nyelvét 👅
2019. ápr. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Én is akkor szeretem a legjobban, ha a pasi nő nyállal csinálja. A csiklómnál szeretem ha kicsit szivogatja, bekapja, a hüvelyem körbenyalja finoman, és bele is nyal.

Ujjazással együtt percek alatt el tudok menni.


N29

2019. ápr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Szeretem ha lassan és hosszasan nyal, már szinte csókolózik a puncimmal.

Bedugja a nyelvét, megujjaz vagy szétfeszíti a nagyajkaimat nyalás közben.

Minél monotonabb az egész, annál jobb.

Hamar el tudok élvezni, ha érzékien csinálja.

2019. ápr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Én is így szoktam nunit nyalni. :)
2019. ápr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretem ha nem durr bele a közepébe és betámadja egyből a csiklóm hanem szépen lassan körbe puszilja ,nyalja közben simogat,aztán lágyan és gyengéden mintha csókolózna vele , bő nyállal ,nem túl durván mert nagyon érzékeny a csiklóm . Szeretem ha ezután az ujját is begudja ,elég kettő .azt mozgatja bennem nyalás közben . Igazából ha látom rajta hogy imádja csinálni és beindul tőle ,akkor hamar végem van ,persze ha közben elég gyengéd is a puncimhoz :)
2019. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szeretem ha előtte puszilgatja, simogatja és utána kezdi el nyalni.

Ujjazás két ujjal megy.

2022. júl. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szeretem ha bő nyállal néha meg rá is köp a csiklómra úgy nyal szeretem ha bedugja a nyelvét és úgy is jatszik kicsit majd nyalás közbe újjaz egyre dúrvábban egyre több újjával a végére már ökle bennem van közbe vadul nyal többször is elélvezek így
2022. szept. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!