Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az beteges dolog, hogy 18...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az beteges dolog, hogy 18 évesen csak a harmincas, negyvenes nők jönnek be?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 15. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem az

Nekem meg a fiatal lányok

2019. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Nem, de az nem nagy trófea, ha felszedsz egy harmincas nőt egy szórakozóhelyen, aki addigra már benyomott pár Martinit. Ha egy 50 pluszos értelmiségi nő kezd ki veled a saját házában (velem ez történt), arra már csettintek. :)
2019. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy tizessel több vagyok nálad, de nekem is bejönnek :) Ez már kevésbé meglepő.
2019. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem beteges szerintem vagy csak annyira mint nekem a fiatal lányok jönnek be!
2019. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem az. De nekem, 40es nőnek nem jönnek be a 18 éves kisfiúk. 20 éves a fiam...
2019. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
#5: Soha nem értettem ezt a "fiammal egykorú - anyámmal egykorú", stb. hozzáállást. Attól, hogy valaki egyidős az egyik családtagommal, még vonzódhatok hozzá szexuálisan, nem? Ha pl. egy 20 éves fiúnak van egy 18 éves húga, akkor ne vonzódjon egy 18 éves lányhoz, csak mert egykorú a húgával? Más kérdés, ha egy nő mondjuk a fia barátaihoz nem vonzódik, mert ismeri őket, de egy teljesen ismeretlenhez miért ne?
2019. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést még én tettem fel. Velem is ez a helyzet, de a kommentekben kiderül, h az érettebb nők nem vonzódnak a "kisfiúkhoz"

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2019. ápr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem beteges.

Vannak olyan idősebb pasik akiknek a fiatal csajok, és vannak olyanok fiatal lányok is akiknek az idősebb pasik jönnek be ez sztem mind normális. Ahhoz vonzódunk akihez akarunk.


L

2019. ápr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem gáz! De jobb lenne ha ezeket meghagynád nekem, és te dugnád a 16-20 körüli csajokat! Vagy én is keressek 60 évesen 10-20 évvel idősebb "pipiket"? Hát inkább nem! :)
2019. ápr. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6# Nem baj, ha nem érted, majd egyszer megérted, de lehet hogy nem. ;)

Még jó, hogy van olyan, aki szereti a fiatalabb korosztályt, jól néznénk ki, ha mindenkinek ugyanaz jönne be.

2019. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!