Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » S. O. s francia, velemenyek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. s francia, velemenyek, van ertelme?

Figyelt kérdés
Ki volt mar, gondolkozok rajta, megeri?

2019. ápr. 16. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést.
2019. ápr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod! Akkor sajnos valoszinuleg te nem is fogsz tudni erdemben hozzaszolni, vagy velemenyt formalni.

S.o.s francia az oromlanyoknal egy program amely egy 15perces franciat takar magaban.

2019. ápr. 16. 12:29
 3/9 anonim ***** válasza:
En prostival tuti nem oraloznek akkor sem ha ez valami gratisz. Max szopast engednek gumiban!!
2019. ápr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én kérdeztem az egyik prostit, akinél voltam ("normál" programon) hogy mi is ez, és azt mondta, hogy vannak, akiknek csak ennyi kell, odamennek, fizetnek, gyors cumi, és már mennek is. Számomra kicsit furcsa, ez már túl gépiesnek tűnik, pedig a normál program sem olyan emberközeli. Mondjuk így megússza a dugást legalább.
2019. ápr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2.

Ez arrol szol, hogy o franciazik

2019. ápr. 16. 12:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Mit meséljek róla? Ha ki szeretnéd próbálni, menj. Válassz egy lányt, hívd fel, és beszéld meg vele.

Bár én azt javaslom, hogy ha már mész, akkor vagy egy fél-egy órás menetre menj, ahol dugni is lehet, vagy ha csak a cumi része érdekel, akkor meg menj egy olyan masszázsra, ahol van franciás levezetés. Mindkettő jobb, mint az sos program.

2019. ápr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert magat az s.o.s programot meg szolidnak erzem, nem akarom megbanni, hogy elmegyek egy fizetos nohoz
2019. ápr. 16. 12:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez egy faxság. :--)))
2019. ápr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az SOS francia a nevéből adódóan is egy intenzív szopás egészen addig ameddig el nem élvezel. Ez van akinél 3 perc van akinél 20. Ha erre van szükséged akkor van értelme. Nálam az SOS kicsit tágabb, kérheted lassab érzékib tempóban, és persze vannak egyéb extrák. 28/L
2019. ápr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!