Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha amugy kimondottan szép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha amugy kimondottan szép lány vagyok de fogszabályzom van az mennyire gáz/ciki fiúk?

Figyelt kérdés

Nagyon fehér fogaim vannak de ferdék nemsokára fehér esztétikus fogszabályzom lesz

Amugy szőke magas vékony nagy cicis lány vagyok tehát felkeltem a pasik érdeklödését de sokszor megkaptam hogy kuszák a fogaim meg elfujta a szél

Szóval mennyire tetszene nektek egy fogszabályzos fiatal lány?


2019. ápr. 16. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon is tetszene és a fogszabalyzó se tart örökké !
2019. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
nem zavarna mert átmeneti, hogy magas vagy nagy cicikkel az számit igazán.
2019. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

igazából én sosem szerettem a fogszabályzó látványát, nagyon rontja az összképet DE ha megismerek egy külsőre számomra vonzó lányt akinek a személyisége is rendben van akkor végképp nem fog érdekelni a fogszabályzó és ugyan úgy közelednék felé ugyan azokkal a célokkal mintha nem lenne fogszabályzója.


Szóval hiába nem kedvelem a látványát de egyáltalán nem negatívum számomra szimpátia/közeledés tekintetében

2019. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azonnal megismernélek!
2019. ápr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon is! Főleg ha még intelligens is és tudja hogy mit akar!!
2019. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz! Szerintem a fogszabályzó esetenként még szexi is tud lenni :)

Magas szőke vékony csajként pedig igazán fölösleges emiatt aggódnod, fogszabályzóval is biztos felkelted majd a pasik érdeklődését.

2019. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha kölcsönös lenne a szimpátia, akkor nem érdekelne a fogszabályozód!
2019. ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem ia tudom, küldj képet! De ne csak a fogaidról.
2019. ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 mate065487 válasza:
Nincsen baj a fogszabályzóval, engem egyáltalán nem zavarna, ha szép vagy akkor szép vagy mindenhogy. 👌🏻
2019. ápr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szexi, fogszabis tinilány...

Szemüveg, térdzokni, rövid szoknya, fehér blúz!

Végem lenne! ;-)

2019. ápr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!