Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/ lányok! Milyen volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/ lányok! Milyen volt az első orgazmusotok masztizás közben?

Figyelt kérdés

Mielőtt megkérdeznétek, nem, nem erre verem. Pusztán kíváncsiságból tettem fel a kérdést. De hogy elhigyjétek, elmondom a saját tapasztalataim:

Kb. 8 éves lehettem (akkoriban már javában játszottam a farkammal), és amikor a fürdőszobában csináltam, pisiléshez hasonló érzést éreztem. És akkor hirtelen elélveztem. Fel se fogtam mi történt, de fantasztikus volt. Igaz, ondó akkor még nem jött. :D

Légyszi majd nemet (mármint fiúk/ lányok vagytok) is írjatok!



2019. ápr. 22. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Nekem a haverjaim mondták, hogy csináljam, mert jó. Én meg néztem nagyokat hogy mitől jó? Aztán húzogattam sokáig és nem lett semmi. Utána mondták, hogy sokáig kell, nézzek csajt és gondoljam azt, hogy benne van meg ilyenek. Csináltam és hirtelen jött valami érzés és elengedtem mert megijedtem :D


Aztán újra kezdtem csinálni és végig és jó lett. Aztán egyre többet csináltam, kíváncsi voltam, hogy lesz-e változás :) Amúgy 6-7 éves voltam kb. Sokáig nem volt sperma még, egyszer egy csajjal dugtunk alsóban. Megbeszéltük, hogy nem lehet még gyerek és azért próbáljuk ki mert később már lehet, hogy nem tudjuk majd a sperma miatt xD

2019. ápr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Alsóban... te úr isten bammeg. o.O
2019. ápr. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsöprően jó érzés volt. Úgy emlékszem csak a harmadik próbálkozásra sikerült és nem is számítottam rá. Azt hittem csak olyan kellemesen izgató lesz akkor is, mint a korábbi alkalmakkor. (L)
2019. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hason fekve néztem a tévében olyasmit, ami izgató volt (akkor még nem is tudtam, hogy miért tetszik annyira, de már érdekesnek találtam) és egyszer csak éreztem, hogy megmozdul a péniszem. Meglepődtem, de jó érzés volt, ahogy nekidörgölődött a nadrágnak/ágynak. Ezután gyakran csináltam ezt, mert mindig finom érzés volt, mígnem egy napon hirtelen "nagyon jó" lett: életemben először elélveztem. Másnap is próbálkoztam, akkor nem sikerült, de nem adtam fel. Tovább kísérleteztem és egyre gyakrabban és biztosabban jutottam el az orgazmusig; hamarosan már magömlésem is lett. Kezdetben a csípőm ösztönös mozgatásával igyekeztem fokozni az érzést, aztán nemsokára rájöttem hogyan tudom kézzel izgatni magam.


Olyan 11-12 éves lehettem akkoriban, nem emlékszek pontosan. Az biztos, hogy 13 évesen már rendszeresen végeztem önkielégítést.

F

2019. ápr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Későn érőn vagyok és prűd neveltetésű, az exem előbb vette kézbe, mint én magam! intenzív és iszonyú romantikus udvarlás volt, aztán majdnem egy teljes nap petting kellett mire ellazultam annyira hogy meg lehessen kisérelni :DD

Nagyon szép élmény volt.

2019. máj. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!