Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Barátomat szeretném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Barátomat szeretném meglepni azzal, hogy beöltözök. Pincérnő jelmezre gondoltam. Kis blúz, szoknya, kötény. Ti pasitok örülne ilyen meglepetésnek? Ha már csináltátok, hol szereztetek be kötényt?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 22. 16:53
 1/3 A kérdező kommentje:
A privátban érkező kérdésekre: Van minden kötényen kívül, de abból felszolgálókötényt szeretnék hogy hiteles legyen és nem ilyen latexes szex shoposat.
2019. ápr. 22. 22:16
 2/3 Gamesall válasza:

Ki nem örülne ennek 😉

Én mar csak tudom mert pasi vagyok

Szexshopokban vannak jo rucik

Ha nem talasz kötényt, tudod kompenzálni a szoknya hosszusagaval 😈

Szóval tökéletes meglepi!

2019. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem kell h 100%ig hiteles legyen.

ami a páromat beindítja: ápolónő, szobalány, titkárnő

ápolónő köpeny kb 5000 Ft, vagy szexshoposat veszel

szobalány ruha vagy szexshopból, vagy csinálsz magadnak

a titkárnő a legegyszerűbb, ehez csak egy miniszoknya, meg egy fehér ing, meg egy (mű) vastagkeretes szemüveg kell (kb 1000 Ft)

mindennek az alapja a minél magasabb tűsarkú és a neccharisnya v combfix

sok férfi gerjed a latexra szóval ez néha nem hátrány hanem előny. csak kicsit macerásabb, mert meleged van benne és nyikorog az egész ruha.

2019. máj. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!