Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert hiszik alatalaban azt h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hiszik alatalaban azt h ha egy no rosszkedvu akkor tuti nem dugtak meg rendesen?

Figyelt kérdés

Eddig 10bol 9 pasi ezt mondta nekem.

Nem ertem mi koze lenne a kettonek egymashoz. Csak akkor lehetek rosszkedvu ha nem volt szex? Vagy vidam csak akkor ha volt este vagy reggel szex?


A szexen kivul mas nem lehet az oka a jo vagy rossz kedvemben ? Nem ertem miert ennyire egysikuak...


2019. ápr. 24. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Mert csak ebben tudnak gondolkodni,számikra ez a legfontosabb,és azt hiszik ez a menő duma. Éretlenek!

Ilyen egyszerű.

2019. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Mert valóban így van!
2019. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

pasikat csak a szex érdekli, csajok az érzelmesek.

Így ha valami gondod van így próbálnának rajtad (de inkább magukon segíteni)

2019. ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Jaj jaj, mennyi olyan nő van akit csak szex érdekel... megint ez az önmentegetés, az megy. Buli meg hasonló helyeken, csak úgy kellettik magukat a szexre, biztos nagy érzelmek párosulnak...
2019. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert minket csak a szex érdekel. Ösztönállatok vagyunk.
2019. ápr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Engem spec feldob ha reggel besut a nap hozzam. Jo a kedvem tole. Vagy h finom illatot hoz a virag vagy a pekboltbol a kenyer illata.

A szex nem dob fel...

2019. ápr. 24. 20:28
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem mindenki riba nc és kelleti magát bulikban...
2019. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én úgy fogalmaznék, hogy a férfiakat elsősorban a szex érdekli, de nem kizárólag az.


Legalábbis én így látom...

2019. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
Mert 10/9 esetben az IS kozre jatszik
2019. ápr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Mert a pasik csak arra tudnak gondolni. Én sose vagyok rosszkedvű szex nélkül, annak mindig más az oka. A szex egyáltalán nem befolyásolja a hangulatomat.
2019. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!