Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Impotens a barátom és nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Impotens a barátom és nem hajlandó bármit tenni ellene. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Kb. 7 hónapja ismerkedtünk meg,inkább laza kapcsolat van köztünk, de minden nap beszélünk, sokat találkozunk, de valamiért nem fordult komolyra a dolog, főleg az ő irányából.

Már az első alkalommal kiderült és nem is titkolta, hogy impotens. 45 éves, a szívére és a vérnyomásra gyógyszert szed, ez lehet az egyik fő ok. A másik, hogy egy nagyon ideges, agyalós típus, szóval biztosan pszichés is a gond, de elélvezni el tud.

Viagrát nem szedhet a gyógyszerei miatt.

Itt jön a baj, mert én nagyon nehezen bánok egy puha szerszámmal, nem érzek rá a dologra, pedig jó párszor próbálkoztunk. Sem kézzel sem szájjal nem tudom eljuttatni a csúcsra. Már görcsölök is miatta így rosszabb. Fitymaszűkülete is van így még nehezebb. Állítása szerint egy csomó lánynak ment eddig, megmutatta nekik hogyan szereti és ráéreztek.

A tegnapi sikertelen próbálkozás után megmondta, hogy inkább ezt hagyjuk, úgysem fog menni, ne szexeljünk többet.

Kicsit rosszul esett bár bevallom, hogy ennek így nincs értelme tényleg.

Azonban én nagyon megszerettem és szerintem ő is engem, nagyon szomorú, hogy ez gátat szab egy kapcsolatnak. Öt amúgy nem zavarja az impotenciája, hiszen vagy maszturbál vagy úgyis tálal valakit akinek sikerül rendesen elélveztetnie.

Másfelől van egy megérzésem, hogy más nőkkel is találkozhat, akik biztos sikeresebbek mint én...

33N



2019. ápr. 27. 09:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mindenképp orvosi segítség kellene neki. Nem irigylem, mert én idősebb vagyok nála, de semmi gond a potenciámmal.
2019. ápr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Én próbáltam győzködni, hogy legalább a fitymaszűkülettel kezdjünk valamit de még az sem érdekli, hiszen végülis el tud élvezni, csak én vagyok a béna.

A kora nem indokolná, más 60 évesen csinál gyereket. 😊

2019. ápr. 27. 09:21
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan elhiszed hogy egy 45 éves,impotens férfi kell bárkinek is?Biztos szégyelli hogy nem megy neki,ezért mondta hogy sok lánynak sikerült már..

Nem tudsz tenni semmit sem,felesleges szenvedned vele.

2019. ápr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
Kamuzik hogy másoknak sikerült. Dobd a francba, ennek már csak hugyozásra jó.
2019. ápr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Anno igénybe vett fizetős lányokat, én elhiszem neki, hogy velük ment neki. Én sokkal agyalósabb stb. Vagyok mint akikkel összejött az elmúlt időkben, nem feltétlenül megy minden ösztönből.
2019. ápr. 27. 09:25
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki 45 evesen nem jut el odaig agyilag, hogy eleg esze legyen a fitymaszukuletet kezeltetnie, az ott nekem a kuka. Olyan foku igenytelenseg ez, amire en nem lennek kivancsi. Arrol meg ne is beszeljunk, hogy mit panaszkodik meg kelti benned a buntudatot, mikozben a puha farkat gyurkasztatja eppen? :'DDD el ne hidd, hogy barki ezt megcsinalta neki prostikon kivul.
2019. ápr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Persze, én is tudom, hogy 0 IQs, alkalmi k*rvákkal volt mert más ilyenre nem lenne vevő, de ezt el is mondta.

De ha úgy nézzük ők nyerték, nem én... 😅

2019. ápr. 27. 09:45
 8/19 anonim ***** válasza:

Benned kell lelkifurdalast miközben neki van gondja ? Nem is kicsi !

Téged manipulál, hagyd ezt a csávót a francba.

Fiatal nő vagy keress olyan férfit aki felemel nem pedig lenyom !

2019. ápr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
azt nem értem h miért vagy még vele? eddig tart az énképed?
2019. ápr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Yskirde ***** válasza:
Ha így beszélsz róla, o meg így vélekedik, miért is nem szakítotok? Még jó korba vagy ahhoz, hogy találj most, idejébe lépj ki ebből a toxikus kapcsolatból
2019. ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!